Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter méltán pályázhat...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Jakab Péter méltán pályázhat Európa legjobb politikusa címére?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, Jakab határozottan ki meri mondani a véleményét, akár Fekete Andrással, akár a DK-val szemben. Bátor, mert Orbánnak is oda mer szólni és visz neki száraztésztát és krumplit. Mondjatok még egy politikust, aki bele mert ülni a diktátor székébe!

Európában is kiemelkedő politikus. A Facebook oldala annyi követővel bővült, hogy már biztosra lehet venni, hogy megnyeri a választásokat és elszámoltatja a fideszeseket.



2021. márc. 14. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Jakab egy bunkó, inkább Fekete-Győr mint ő...Jakab jobboldali létére beállt a komcsik közé, és a liberálisokhoz.
2021. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Kozmosz legjobb politikusa! :DDD ... hulyegyerek
2021. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Európában nem jegyzik Jakabot.
2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Súlytalan miskolci kisnyilas
2021. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

5_ös:

"Súlytalan miskolci kisnyilas"


Nem lehet mindenki súlyos budapesti poszt-bolsevik, mint te!

2021. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Az elsőnek igaza van, bár Fekete-Győrtől még Jakab Péterben is több tartás van. Amúgy meg mindkettő beképzelt, nagyokos és csak azt tudják mantrázni amit már betanultak, nincs meg bennük a felkészültség, tapasztalat.

Ha meghallgatsz egy-egy beszédet tőlük olyan mintha az egész beszédjük üres lenne, nincs benne az a mögöttes tudás, felkészültség, tények magyarázata ami elvárható lenne. Mindig önmagukat ismétlik, mintha két figyelemhiányos embert hallgatnál ahogy közlik amiről amúgy is tudsz, az ilyen emberek nem politikusok, hanem szócsövek.

2021. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vona idején Jobbikos voltam. Jakab a Parlamentben jól beszél. De nem politikus.

[link]

Én nyakonvertem volna, mert tényleg "hülyegyerek" mód viselkedett. Amiért nem értenek egyet, attól a tiszteletet meg kell adni a riporternek, ráadásul a riporter most normális volt. Ha megnézed Toroczkait, elmondja határozottan, amit szeretne, de tiszteletben tartja a másik felet.

Jakab nem politikus, hanem egy párt élén álló, karizmatikus személy, aki nem politizál, csak támad. Gyurcsány mellett.

2021. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!