Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete Gyor Andrasban mit...

Fekete Gyor Andrasban mit utalnak annyian?

Figyelt kérdés

Eddig csak a kulsejet, a korat hoztak fel "ervnek". Maximum abban egyetertek hogy olyanokat igert, amiket nehez lenne megvalositani, de most kampanyidoszakban nem ez a dolguk a politikusoknak?

Pl finn oktatasi rendszert nyilvan nem lehet egyrol a kettore kialakitani ebben a szennyben, amit magyar oktatasnak nevezunk, de ha mar csak egy kicsit is fejlesztenek rajta, mar megerte szerintem. Orban kormany mar leszerepelt, masnak is meg kene adni a lehetoseget.


2021. márc. 14. 13:50
1 2
 1/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
90%

"olyanokat igert, amiket nehez lenne megvalositani, de most kampanyidoszakban nem ez a dolguk a politikusoknak"


Tehát akkor már nyíltan kimondjuk, hogy a politikusoknak az a feladatuk, hogy jó nagyokat hazudjanak nekünk?

Fura.

2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én sem értem, Fekete-Győr egyenes ember, nem úgy, mint a kisnyilas Jakab
2021. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Pl. ezt a "stílust", amit megenged:


[link]


Jellemző, hogy ez még a jobboldallal egyáltalán nem szimpatizáló Schiffert is kiborította:


[link]


Hát ilyenek is a "liberálisok"!

2021. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
A pökhendiségét, ami mögött nincs teljesítmény, tudás, csak jó sok kívülről nyomott pénz.
2021. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
En azert utalom mert ugy ugat bele a politikaba, hogy kozben a Momentum nem is Parlamenti part, csak a Soros civilszervezete. Nem tobb a bajom vele/veluk.
2021. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Részemről nem utálatnak nevezném.

Egy olyan politikai irányvonalat képvisel amivel nem értek egyet. Remélem minél kevesebbet tud megvalósítani az elképzeléseiből.

2021. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom ezt honnan kepzelegted ide az irasombol. Azt mondtam, hogy a politikusoknak az a feladatuk kampany idoszakban, hogy bemutassak a terveiket. Attol fuggetlenul hogy kis valtoztatas, vagy nagy. Andras eseteben nagy valtoztatas, nehezebb megvalositani. Viszont ot meg nem kaptak azon, hogy ossze vissza hazudgal es sorolhatnam.
2021. márc. 14. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy nagyokos üres ígéretekkel. Továbbá az amit képvisel egyáltalán nem kenyere Magyarországnak, most nem a Lila-szivárvány pártra van szükség (bár kérdés hogy egyáltalán szükség van-e ilyen pártra).

Másrészt amit ígérget semmi támaszték nincs mögötte, ilyen szempontból az ígéreteinek jó ha a negyedét betudná tartani. Abszolút a bizonytalanság melegágyaként tudnám leírni amit képvisel és személyiségileg egy beképzelt, nagyokos, a #4-es jellemzésével igazából teljesen egyetértek.


Szerintem csak azért mert beígérnek egy finn példára épülő oktatás fejlesztést még nem kéne hogy kiérdemeljék a szavazatod. Nézz utána más pártok programjainak is, nem csak a Momentumnak érdeke a közoktatás fejlesztése, ez általános probléma, gyakorlatilag minden párt foglalkozik vele csak eltérő mértékben.

2021. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mérhetetlen szerénységét.:)
2021. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy jogász diplomával rendelkező ember létére olyan dolgokat mond, ami jogilag kivitelezhetetlen.
2021. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!