Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek összeillenek?...

Szerintetek összeillenek? Nincs hozzá köze a mi pénzünknek?

Figyelt kérdés

[link]

Mindkettőjükről viszonylag előnyös kép, nem lehet azt mondani, hogy torzítottak volna rajta.

Szerintetek ez a pár összeillik? Vagy a tőlünk összelopott pénz a kapocs kettejük között?



2021. márc. 14. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Összeillenek, ha mindketten ismeretlen vagyontalanok lennének akkor is egymásra találtak volna.
A te és az én pénzemből hosszú éveken át ellopott vagyon az ami összeköti és fűti a kettejük közötti románcot
4 szavazat
 1/3 Molyember ***** válasza:
100%
Jobbat is kaphatott volna a Mészáros úr, de ő sosem volt nagyigényű.
2021. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:
100%

Remélem csak viccelsz ezzel a kérdéssel.

Csak hogy tudd a ő magyar tőzsde Zuckerbergje, Felcsút adonisza, a pannon tenger Brad Pittje. Persze lehetne sokáig folytatni...

2021. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit lehet kedvelni Lőrincbe, gyakorlatilag belep*sált a közpénzbe. Az hogy új felesége van engem egyáltalán nem érdekel, ha neki úgy jó hogy váltogatja őket, ő tudja mi a jó neki.


Még a pénzét se lehet elismerni, emberileg szintén semmi értékelhető nincs benne, de láthatjuk a tények azt mutatják ha jók a kapcsolataid emberileg és agyilag lehetsz zokni, akkor is házhoz jön a siker.

Amúgy meg szánalmas hogy rengeteg magyar emberben egyáltalán nincs tartás, becsületesség, sokan más kárán nyerészkednek, kihasználják a kiskapukat nem törődve másokkal csak a saját életükkel.


Magyarország az a hely, ahol a szegények még szegényebbek lesznek a gazdagok pedig vagyonosabbak. Itthon az emberség van kihalófélben és a hazaszeretet.

2021. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!