Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene tenni hogy megszün...

Mit kellene tenni hogy megszünjön a Fidesz és a magyar gyűlölet?

Figyelt kérdés
Olyan hogy független ember nem létezik. Mindenkinek van ideológiája és elvei. Ha nincs, ott már gond van. Konzervatív szellemiségű ember vagyok. Se nem szélső balos, se nem szélső jobbos. És igen, Fidesz szavazó vagyok. Az ellenzéknek semmilyen ideológiája nincs, hiszen csak másolja a nyugati trendeket, a Fidesz pedig ezzel szemben nemzetállamban tud gondolkodni, ami nagy ritkaság. Ha valakinek az fáj hogy mi "Fidesz propagandisták vagyunk" szíve joga gyűlölni minket, de ők is valamilyen szinten propagandisták. Legnézettebb ellenzéki oldal Magyarországon az index. Ami elméletileg független. Pedig pont olyan független mint egy ellenzéki szavazó vagy mint egy baloldali, aki viszont egyenlő a liberálisokkal csak tagadja. Sosem felejtem el mikor arról írtak "Hogy lehet ennyire hülye egész Magyarország meg Az anyaság gigantikus szívás, ne féljen bevallani ha a magyar válogatott ellen szurkol." Érződik a magyar ellenesség, mintha pár éve az index a román vagy ukrán magyar ellenes vonalat követné. Ja várj azt is teszi amikor arról ír hogy megérti ha Ukrajna asszimilálja a magyarokat. Nem is beszélve mikor beledöftek a Nélküled című dalba a Puskás Aréna megnyitóján. Az indexet olvasó ellenzékiek valóban elhiszik hogy csak az ellenzéki média lehet független objektív, mást nem is olvasnak csakis azt. Miért fontos ez? Mert index/telex nélkül nem lenne magyar ellenzék sem. Mindent elkövetnek a magyar ellenzékkel együtt hogy senki ne érezze jól magát itt. Aztán csodálkoznak ha a Fidesz vissza vág. De ha ez még mind nem lenne elég, fegyőr, Gyurcsány de még több ellenzéki politikus is nyilatkozott olyat, hogy a nem csak a politikusokat, hanem mindenkit aki Fidesz közeli megtorolnának. Idézem a legújabbat: "remélem az ilyen Rákay, Bayer, Bencsik féléket is elszámoltatjátok." Mindezt a nagy diktatúrában mondta el Fegyőr. Az ilyen dolgok ellen egy ellenzéki politikusnak sőt szavazóknak sem volt ellenvetése. Ezzel meg is szünt a diktatúra kép, amit az ellenzéki holdudvar évek óta vízionál. Itt nem elszámoltatásról van szó, hanem a politikai ellenfelek kivégzéséről, és a marxizmusról.

2021. márc. 14. 19:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát figyelj én nem hiszek egy pártban amit gyilkosok, pedofilok és álkeresztények irányítanak (Fidesz)
2021. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Azért már az is elárul rólad valamit, hogy Fekete-Győrt lerövidíted Fegyőrnek, már manipulálsz (hiába bevett a rövidítés, azért mégsem illene így indítani)
2021. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Így van, egyes. Kettes voltam.
2021. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
1. Gyilkosok, pedofilok, álkeresztények? Akkor az ellenzéki gyilkosokban, pedofilokban, keresztény ellenesekben sem hiszel?
2021. márc. 14. 19:28
 5/29 A kérdező kommentje:
2. Na és amikor ti Felcsúti csutiztok?
2021. márc. 14. 19:30
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy ez a fidesz létezik és ilyen formában politizálhat jelentős részben a baloldal és főként gyurcsány bűne. Az ő trollkodása miatt van ilyen állapotban az ellenzék. Nagyon sok olyan magyar van akinek tele van a hócipője a fidesszel de még jobban tele van gyurcsánnyal és a bandájával. Először az ellenzéket kellene valakinek leváltani. Akinek ez sikerülni fog a simán leváltja utána a fideszt.
2021. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező eltaláltad, bennük sem hiszek. De kérlek mondj nekem egy ellenzéki pedofilt.


Míg olyanok papolnak keresztényi értékekről akik kábítószeresen szexelnek prostikkal, szintén kábítószeresen szexelnek melegprositkkal és több ezer kiskorú pucér képe van a gépükön, addig az egész Fityisz komolytalan.

2021. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Fsms ***** válasza:
93%

Nap mint nap dolgozok együtt nagyon sokféle országból származó emberrel. Megnyugtatlak nem gyűlölik a magyarokat.

Az, hogy gazdád egy címzetes barom és nem fér bele az európai kultúrába az egy más kérdés.

Ki volt pedofil az ellenzékben, illetve gyilkos?

Tudom megkapod reggelente mit kell írnod csak, néha legyen egy önálló gondolatod, jobban fogod érezni magad.

2021. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

#7

Ne a ilyen deviáns egyedekből indulj ki. Biztosan van EGY olyan a fideszben akire nem illik ez a leírás. Csak még nem találták meg.

2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
2. Gondolom,az Ovi ellen is ugyanígy fel szoktad emelni a szavad, az o1g-ről, csüngöshasú csúti disznóról, orsósról nem is beszélve. Mert ha nem tudsz felmutatni olyan hozzászólásodat, amelyben ezek ellen tiltakozol, akkor az meg rólad árul el valamit.
2021. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!