Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc ott tudna...

Gyurcsány Ferenc ott tudna lenni a hét minden napján reggel 5-6 órakor az Operatív Törzs ülésen már lassan fél éve vagy lennének korlátozó tényezők?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát a másnaposság szerintem elég korlátozó tényező. Bár egy gyógysörért lehet venné a fáradtságot és bemenne olyan korán.
2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%
Vinne magával egy tálca sört, aztán mindig szisszentene magának közben-közben.
2021. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Gyurcsányéknak nem kéne operatív törzs se mert tudnák kezelni a járványt.

Hoppá...

2021. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Hát igen, a DK nem tartana igényt szakértőkre, orvosokra, virológusokra. Ott majd eldöntené Dobrev, Vadai meg Gréczy , hogy mi is legyen a védekezés fő csapásvonala. Jogos!


Nem is értem Orbánék minek kérik ki a szakértők véleményét az ügyben.

2021. márc. 14. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Akik itt kórusban szidják Gyurcsányt, azoknak mást nem tudok mondani: tessék utána csinálni!
2021. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Hát igen Orbánék szakértői akkora koponyák hogy már a 3. HARMADIK hullámot hozták a nyakunkra :DD
2021. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5


Mondjuk én sikeresebb politikai pályát kívánnék azoknak akik esetleg követni akarnák.


Értem én, hogy most a moslék vezetője , de amúgy egy fél ország által utált, szemkilövetőnek titulált bukott miniszterelnök aki saját maga bukott le azzal, hogy bevallotta a párttársainak, hogy hazudtak,loptak,csaltak és ilyen bénán még nem kormányzott senki.

2021. márc. 14. 19:38
 8/14 A kérdező kommentje:

#6


Gondolom Orbán szakértői hozták az egész világra a harmadik hullámot. Hihetetlen mennyire korlátoltak bizonyos ellenzékiek, főleg DK pártszimpatizánsok.

2021. márc. 14. 19:38
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Beküldené valamelyik pincsijét ameddig kígyózik párat.
2021. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

"Akik itt kórusban szidják Gyurcsányt, azoknak mást nem tudok mondani: tessék utána csinálni!"


Mint úgy 2004 és 2009 között?

Nem bírom Orbánékat sem jobban egyáltalán, sőt, össze-vissza kapkodnak most. De az tény, hogy anno majdnem államcsőd lett a Gyurcsányotok "szakértésének" is a vége.

2021. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!