Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választási győzelem után...

A választási győzelem után hány nappal utalják először az alapjövedelmet?

Figyelt kérdés
Anyámék el akarnak küldeni dolgozni, de úgy néz ki ki tudom alkudni, hogy addig még ne kelljen. Ötletek?
2021. márc. 14. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint hazudna a moslékkoalició és nem lenne se alapjövedelem, se európai bér, se európai nyugdíj se semmi?
2021. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Persze!!!
2021. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#11 Neked még van kétséged hogy ezek hazudnak reggel, éjjel meg este?
2021. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

#13


Nekem nincs, de sokan emiatt szavaznak rájuk és ezt harsogják. Itt is többek között.

2021. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is meguntam már. 31 vagyok. Elfáradtam. Most már ideje lenne letenni a lantot. Utalják szépen az alapjövedelmet.
2021. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy az államcsőd mekkora méreteket ölt addigra.de előbb még az eurót kell bevezetni, nem meglepő módon még céldátumot sem tűzött ki a rezsim.a románoknak már van.
2021. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

#16 Volt céldátum, még az első Orbán kormány alatt - 2008.

Aztán Medgyessy eltolta, majd gyurcsány teljesen törölte, mert olyan gazdasági helyzetet teremtettek amiben már nagyon messze kerültünk a teljesítési kritériumoktól.

Azóta viszont az eurozóna folyamatosan bajban van. Semmiféle előnyünk nem lenne belőle ha eurónk lenne, csak hátrányunk.

2021. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17) akkor gazdasági világválság volt.akármekkora bajban is van az eurózóna,sokkal stabilabb mint a semmit nem érő gazdaságunk a forinttal.utóbbinak meg lehet nézni az árfolyamát, hogy hogyan alakult az elmúlt 10 évben.
2021. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 NEM VOLT GAZDASÁGI VÁLSÁG AKKOR! Miért kell állandóan hazudni?

2008 őszén ért el hozzánk a devizaválság. Annyira primitív és szánalmas dolog ilyen hazugságokkal erőlködni. Semmi mást nem kellene tenned mint a wikipédiát megnézned.

"Az első Orbán-kormány 2001-ben 2007. január 1-es euró bevezetést tűzött ki célnak.[5][6] 1998 és 2002 között 14,3%-ról 9%-kal csökkent az infláció 5,3%-ra. 2000-ben az államadósság az elvárt 60% alá csökkent (55%-ra), államháztartási hiányt pedig sikerült 3%-ra leszorítani,[7] vagyis a konvergenciakritériumok elérhető közelségbe kerültek."

" Medgyessy Péter miniszterelnök 2003. július 16-án bejelentette, hogy Magyarország 2008-ban szándékozik bevezetni a közös fizetőeszközt,"

"2004 májusában Magyarország az Európai Unió hivatalos tagja lett. A romló makrogazdasági adatok miatt a bevezetés tervezett dátumát 2009-re tolták ki."

"2005-ben a száznapos program, illetve az azt követő felelőtlen költekezések negatív gazdasági hatásai miatt ismét egy évvel halasztani kellett az euró bevezetésének céldátumát, ám egyes elemzések már 2013-2014-ig kitolták a bevezetés vállalható időpontját"

"Az Európai Központi Bank (EKB) 2008. május 7-ei konvergenciajelentése mélyen lesújtó volt Magyarországot illetően. Egyik kritériumot sem teljesítette Magyarország, valamint a jegybank függetlensége sem felelt meg az elvárásoknak, illetve az intézményi követelményeknek sem felelt meg az ország.[13] 2008 júliusában a Nemzeti Bank elnöke még mindig nem mondott konkrét időpontot az euró bevezetésére, mivel még egyik kritériumot sem sikerült teljesíteni."

Ezek UTÁN tolták tovább az euró bevezetés dátumát.

[link]

2021. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!