Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és sleppje mit...

Orbán Viktor és sleppje mit képzel magáról, hogy minket átlag magyarokat már már tönkretesz. Közben pedig Lőlőjét és Andikáját (az új aranyásót) nem bírja pórázon tartani, hogy legalább ezzel ne provokáljanak minket? Ők Dubaj, mi 8 után az utcára se

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 17. 13:02
1 2
 1/13 árokpart ***** válasza:
87%
Kár ezen felhúznod magadat úgyis nemsokára buknak szerintem. Viszont utána sem lesz kánaán azt tudni kell legalábbis rövidtávon semmiképpen sem.
2021. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg ez van. Horvátország, Dubaj, Maldiv-szigetek, mi meg üljünk otthon, várjuk a csodát, meg lessük Müller Cecíliát, hogy minden nap bemondja, milyen sok az új fertőzött, meg a halott.


Nekem sok beleszólásom nincs a dolgokba, neki sokkal több lenne, a napi picsorgás nem állítja meg a vírust.

2021. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

1-es!

Itt most nem a kérdező Kánaánjáról van szó, hanem orbán haverjainak a Kánaánjáról.

Egyébként úgy van, ahogy írtad!

2021. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én nem mennék az adófizetők pénzéből egy nagypapával Dubajozni, de szívesen sétálnék kint vagy mennék egy vendéglátóhely teraszára akár. De ugye minket már akkor 150 ezerre büntetnek, ha fagyizunk az utcán.


Mondjuk Andika jól leadta, hogy egy Vajna Timi 2.0 lett belőle. Nem tudom a családja mit érezhet, hogy Bocskortól is van lejjebb.

2021. márc. 17. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez az. Most sem érdeklik hogy élünk vagy halunk e. Mi már nem kapjuk meg a jövőnket. Ő elutazza már, nem érdekli. Ha szerinte harcol hogy a magyarságnak jobb legyen, akkor ez egy máris egy beképzelt hazugság.
2021. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, na hogyan és mennyire lettél te tönkretéve?? Mesélj!

Tudod, van egy Gyurcsány nevű sejtkupac, anno ő és az SZDSZ nevű párt a globális tőkének gátlástalanul kijátszotta a magyar embereket. Mondok egy KONKRÉT példát.

2007- ben felvettem 15 millió forintot svájci frankban, természetesen... Akkor a havi törlesztőrészlet kb 110ezer forint volt. 2009- ben (addig már egy rahedli pénzt visszafizettem) a TŐKETARTOZÁS om 22 millióra ugrott, a havi törlesztőrészlet pedig 165 ezerre...Na Bátya, EZ A TÖNKRETÉTEL!! Miközben a közüzemi díjak 30-40 százalékkal ugrottak meg, a jövedelmem meg folyamatosan csökkent...ha nem jött volna a Fidesz, meg a fix árfolyamú forinthitel, nekem már rég nem lenne házam.

2021. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csak, hogy tudd. Hiába adja ki Takony Árpád és Rogán Anti, hogy Gyurcsányozni kell torok szakadtából 50-es IQ felett nem lehet Gyurcsány Ferenc exminiszterelnök úrral fanatizálni. Vagyis ez csak a fidesz tábornál válik be.


Amúgy meg a kínai és más keleti diktatúrákból felvett hitel neked smafu? Jaa az jó hitel, mert azt nem ellenőrzi senki, mint az IMF hitelt.


Szóval menjél ezzel a Takony Árpád féle propaganda szöveggel a prosti srácok oldalára vagy az origóra. Ott nyerő leszel.

2021. márc. 17. 13:28
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7# látom fáj neked az igazság... nem baj, mert akkor nekem igazam van. Kettőnknek együtt nem lehet...🐑🐑🐑
2021. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Azért gondolkodsz így, mert csak baloldali lapokat olvasol, jobboldalit meg valószínűleg nem!
2021. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha jól fizet a nyugdíjas verő Árpi lehet beállok közétek fidess trollnak.
2021. márc. 17. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!