Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt állítják, hogy a Mi...

Akik azt állítják, hogy a Mi Hazánk a fidesz szatellitpártja az milyen valid érvekkel tudja ezt igazolni?

Figyelt kérdés
Csakis a komoly válaszokat fogadom el,vádaskodásnak helye nincs!

2021. márc. 17. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
NÁcZiK!!!!
2021. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
26%

A Jobbik is az volt régen a balosok szerint. 2014-be még azzal hülyítették egymást a 444-en, hogy a Fidesz-Jobbik összefog és létrejön egy fasiszta diktatúra.

Ezekre a dolgokra most nem akarnak emlékezni... érdekes...

2021. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha megfigyelted, amióta megalakultak (egy-két kivétellel) soha egyetlen szóval sem kritizálják a fideszt. De nemcsak ők hallgatnak orbánék piszkos dolgairól, hanem az őket támogató kurucinfó is.

Ez a lapítás, több mint gyanús!

2021. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Molyember ***** válasza:
77%

Valahogy mindig a Fidesz hülyeségeit ismétlik, csak sokkal ostobább módon. Ők azokhoz szólnak, akiknek még a Fidesz is magas. Csak ennyi: mindig ugyanaz, csak ocsmányabbul.

Egy, tényleg egy kivétel lehet, ez pedig a mostani, korlátozások elleni "tüntetésük". Egyszerűen nem hiszem el, hogy diplomával rendelkező emberek ekkora és ennyi hülyeséget legyenek képesek mondani, pl. "Akik úgy érzik, immunisak a vírusra..." Érted? Úgy érzik??? Kikhez szól, ovisokhoz? Kizárt, hogy ezt komolyan gondolták, szerintem csak az érdekelte őket, hogy hány embert tudnak megmozdítani, ha tényleg ostobaságot beszélnek. Nem sokat, szerencsére. De ezt az egy érthetetlen baromságot leszámítva ők csak a Fidesz kutyái.

2021. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
A mi hazánk úgy tartja magát ellenzéki pártnak hogy 95%-ban az ellenzéket szidja. Nem átlátszó végülis.
2021. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévő válaszolók szerintem már mindent leírtak amit én is mondtam volna.
2021. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
"Ha megfigyelted, amióta megalakultak (egy-két kivétellel) soha egyetlen szóval sem kritizálják a fideszt" Elég rosszul nézed, mert Toroczkai egyfolytában kritzálja a fideszt, elég megnézni a youtube veidókat, meg DSúró Dóra parlamenti eflszólalásait. persze a kritika nem állhat meg a Fidesz ellenes felszólala´sokban emga korrupció elleni küzdelemben, mert az ellenzéki öösszefosás még a Fidesznél is rosszabb.
2021. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
A fidesz hozta létre zsarolással és pénzel, gyengítve és megosztva a jobbikot. Szüksége volt egy "saját ellenzékre", akik azért a színfalak mögött azt teszik amit Viktor mond. Sokat tanult Putyintól és Erdogantól a főnök 😔
2021. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
A sok libsiek nem tetszik, hogy a Mi Hazánk nem hódolt be Brüsszelnek mega nemzetközi cionaista nagy tökének
2021. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

@ 16:36


A marsi gyíkembereknek sem őket kihagytad.

2021. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!