Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha eddig minden országban...

Ha eddig minden országban meghalt már több ember az astra zeneca oltása után, miért kommunikálják még mindig azt hogy ez egy megbízható szer?

Figyelt kérdés

Legutóbb pár napja olaszországban egy tanárnő és ha jól olvastam egy katona.

de még mindig nem okoz vérrögöt, meg infarktust, hivatalosan, pedig az összes ember ebbe halt bele.

Miért kell ennyire propagálni ezeket a szenny oltásokat, mikor az emberekre erőltetik ezt, sokan elhiszik a propagandát, és mikor beadatják és előjönnek a mellékhatások, akkor kapnak a fejükhöz, hogy nem kellett volna.

Itt felénk volt( egyik szomszédos országban élek egy tanár,) beadatta estére nehézlégzése volt, azt hitte a család, infartus, már jött is érte a kék villogós rohamtaxi.Szegény egy hetet volt kórházban úgy ment haza, mint akit egy hétig fogolytáborban tartottak.Azóta mindenkit csak lebeszél róla, pedig előtte ő mondta hogy érdemes beoltatni mindenkinek magát.



2021. márc. 18. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Azért mert megbízható többnyire..Pont mint egy ügyvéd vagy politikus.Ezeket sem mészároljuk le,sőt a többség megbízik bennük.
2021. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert a gyártója kilobbizza, a jó hírét.

A környékünkön is kapott egy nő ilyen oltást.Majdnem meghalt.Az orvosok azt mondták az a szerencséje,hogy oltóponton kapta és ők ott voltak.

Háziorvos adta volna, akkor nem lett volna, aki segítsen neki.

2021. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert az a pár ember a több millió beoltottból statisztikailag annyira minimális arány, hogy simán rá lehet mondani, hogy a szer megbízható. Minden gyógyszernek, oltásnak vannak ilyen nagyon csekély mértékben nem kívánt mellélkhatásai, ez gyakorlatilag kivédhetetlen.
2021. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Nekem továbbra is az Astra oltása lenne a legszimpatikusabb, ha nem tolták volna ki 3 hónapra a 2. adagot. 17 millió emberből érintett kb. 30-40. Van ilyen. Más kérdés, hogy ha te halsz meg, nem vigasztal, hogy a másik 16 mill. 999 ezernek semmi baja.

De nekem azért gyanús, hogy az összes többi oltóanyaggal kapcsolatban egy oltás utáni haláleset sem történt, amit mondjuk vizsgálni lehetne, csak az Astránál. Lehet, hogy politikai lobbi, és az EU rászáll az Astrára, mert brit.

Én azt szeretném látni, hogy az oroszok és a kínaiak kiállnak, és elmondják, hogy az eddigi tapasztalatok alapján milyen súlyos mellékhatásokat jelentettek nekik. Mert nem igaz, hogy egy sem volt. Csak azokat nem "reklámozzák".

2021. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az a fura izraelben beadtak 5-6 millió oltást, senkinek semmilyen mellékhatása.

HIVATALOSAN!mert nem férne bele a kormány propagandába.

DE máshol meg ezektől az oltásoktól pár tízezer db oltásra jut egy nagyon súlyos, pl vérrgö miatti amputáció, vagy halál.

Svédek norvégok mikor elkezdtek oltani a pfizer vakcinával januárban 30 ezer oltást adtak be mindkét országban.

FURA, de mindkét országban lett is gyorsan 20-30 haláleset az oltás után, utána rögtön le is állították az oltásokat.

nem érdekes.

Ott nincs kormányzati szinten cenzúrázva még a média, kijönnek ilyen hírek.

Csak erre közép-európában ritkább.

2021. márc. 18. 16:12
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

#4 Megkérdezhetem, hogy mi teszi legszimpatikussá számodra az AstraZenecát?


Egyébként ha a kínaival, vagy orosszal lenne ugyanez, a DK már lehisztizte volna a csillagokat az égről.

2021. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

4 6-nak: a csimpánzadenovírusos 2 adagos vektorvakcina technológia meg az, hogy brit-svéd

- az orosz meg a kínai kommunikációban nem bízom, a kínainál a minőségben sem

- a Pfizerrel és a Modernával papíron semmi bajom, de mégiscsak most használják az mRNS teschnológiát élesben először

- a jahnssen meg emberi adenovírusba van csomagolva és csak 1 adagos

2021. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

#7

Kösz a választ. Azért furcsálltam, hogy valakinek ez a szimpi, mert errol hallani a legtobb rosszat, es a hatekonysaga is elmarad a tobbitol.

2021. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

6) a DK az egyetlen igaz párt.

8) pont ezért a legmegbízhatóbb, mert ez legalább produkál halálozásokat a többivel ellentétben.

2021. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

#9


Hagyd ki az "i"-t az elso mondatodból és lesz valóságtartalma.


Ááa, hogy az legalább produkál halálozásokat! Ez már elvárás egy vakcinánál? Nem tudtam! :D

2021. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!