Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a külföldi utazás...

Mi ez a külföldi utazás mánia? Miért az a legnagyobb baja az embereknek a járvánnyal, hogy nem lehet külföldre utazgatni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Mért ne lehetne? Most jöttem haza Angliából.
2021. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Lehet utazni. Ismerősök Mexikóba mentek.
2021. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Lehet utazni, csak jóval több macerával és kockázattal jár. Meg igen könnyen állami karanténba is kerülhetsz akár külföldön akár itthon.

Szóval pár korsó sörért nem érdemes (és nem is lehet) Kelet-Európába majomkodni a nyugati csóróknak, mert itt olcsóbb. Ezért nincsenek és nem is lesznek már itt külföldiek. Budapest szépen csúszik le a lejtőn.

2021. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Lehet utazni, csak többe kerül, mert előtte teszteltetni kell magad.
2021. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Moszkvából jöttem vonattal a nyugatiba érkeztem.

Semmi kontroll nem volt.

2021. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tiltja meg hogy külföldre menjél. Vasárnap jöttünk meg Svájcból. Kifele nem kértek semmit, tesztet sem, csak regisztrálni kellet. Kaptál egy QR-kódos visszaigazolást, de ezt sehol sem kérték. Visszafele ha nincs oltási papírod, akkor jár a 10 nap karantén, ezzel számolhatsz.
2021. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert valakinek ez a kikapcsolódás, más kultúrák meglátogatása, kiszakadás a hétköznapokból.
2021. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Régen a szomszéd faluig mentek legfeljebb az emberek, és milyen jól megvoltak, nem igaz?
2021. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Mert most derül ki, hogy mennyire nagyon habos szöveg sokak szájából, hogy "hó végére semmi pínzem nem marad, sosem".
2021. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem igaz! De én is hülyeségnek tartom h ez a legfőbb problémájuk, mikor az országon egy magánhatalom uralkodik. Ezt hozta fogyasztói társadalom, h csa az "én " számít!
2021. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!