Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire kamu a...

Szerintetek mennyire kamu a Nemzeti Konzultáció eredménye?

Figyelt kérdés
Kicsit érdekesnek találom,hogy kb mindenhol pozitív a válasz, valamint az eddigi vélemények ellenére, például a külföldiek beutazásáról szóló pont is pozitív eredményt hozott.

2021. márc. 20. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez a konzultáció úgy készült, mint a szakdolim. Előbb volt meg a válasz, mint a kérdőív.
2021. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Akinek más volt a véleménye az többnyire nem töltötte ki.
2021. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Vajon mennyire lehet kamu?A legutóbbi népszavazás érvénytelen és eredménytelen lett,persze ezt is sikerült győzelemként elkönyvelni.A fidesz szerintem a népszavazás gondolatától is irtózik.De szerencsére ott a nemzeti konzultáció mint csodafegyver,abban aztán mindig úgy gondol a nép mindent ahogy azt pont a fidesz is gondolja.Persze ellenőrizni nem tudja senki.
2021. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eléggé nagy bajban vagyok. Erdélyi vagyis és májusban kellene mennem érettségizni Budapestre, de ha a határon csak olyan embereket engednek át aki be van oltva akkor megszívtam. Nem nagyon hiszem hogy sorra kerüljék addig. Szerintetek törvénybe fogják hozni ezt a módosítást?
2021. márc. 20. 16:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok*
2021. márc. 20. 16:02
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát...ez olyan, mintha azt kérdezném kérdőívben:

1: A dinnye izű fagyi legyen-e zöld szinű?

Igen

Nem

2: Nem zöld, de dinnye izű fagyit árulhasson:

legyen betiltva

csak az árulhasson, aki mellett árul zöld, dinnye izű fagyit is


Válaszok úgy lettek megadva...

Én nem töltöttem ki, de amikor az a válasz, hogy "senki se", vagy "csak a beoltott emberek" most akkor komolyan, mit válasszon az ember? Marad a "beoltott", mert az a kevésbé rossz...

2021. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint orbán vagyonbevallása akkora kamu.
2021. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkészítette 2 ember, kiértékelték, de már előre tudták, hogy mit fognak mondani. Saját maguk bohóckodnak ezzel az egésszel csak...
2021. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Aki kormánypárti, az kitöltötte, aki kormányellenes, az meg nem.
2021. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8, kiértékelték? A francokat...
2021. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!