Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért jönnek...

Az ellenzékiek miért jönnek mindig Orbán Viktor külsejével, testalkatával, miközben az előválasztáson résztvevők közül Fekete-Győrön kívül mindenki kritikán alulian néz ki?

Figyelt kérdés

Ő sem egy csokor ibolya, de legalább erősen átlag kirívó rondaság nélkül. De a többieknél ott a kirívó rondaság.

Karácsonynak még a foga is hiányos és olyan, mint aki bármelyik pillanatban összecsuklik

Dobrevről jobb ha nem is beszélünk, a magyar politikai élet eddig legrusnyább figurája

Jakab mint egy idegbeteg csiga, ráadásul ő is rohamosan hízik, a ráncai a hasáig lógnak fiatal létére


De amúgy a politikusaik közül is sokkal több az elhízott, mint a Fideszben, ráadásul általában nők, ami extrán gáz


2021. márc. 21. 11:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

Amiért a felcsúti KISZ titkár elvtárs, az állítólagos sportemberségére veri magát miközben egy dagadt labda, akinek a sport a zabálás a vip lelátón, meg a pálesz.

Na meg azért egy ország miniszterelnökének meg kéne jelennie valahogy, nem pedig egy trottyos gatyában rángatózva a nyelvét nyújtogatva, egyéb kényszermozgásokkal, ha már az ország leggazdagabb embere.

2021. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bizony, de akkor ez elvárható lenne azoktól is, akik leszólják, hogy olyat válasszanak meg, aki nem csöbörből vödörbe.
2021. márc. 21. 12:40
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyszer azt mondja a farkas:

– No, barátaim, komáim! Már most mit csináljunk? Nagyon is ehetnénk, ha ez soká így tart, mindnyájan eldöglünk. Hanem gondoltam és egyet. Számláljuk el mindnyájunk nevét; akié a legcsúnyább lesz, azt együk meg.

Ráálltak mindnyájan. Elkezdte a farkas:

– Farkas-barkas jaj be szép, róka-bóka az is szép, őzöm-bőzöm az is szép, nyúlom-búlom az is szép, kakas-bakas az is szép, tyúkom-búkom jaj de rút!

Szétszaggatták a kis tyúkot, meg is ették hamarjában. De biz az még a fél fogukra se volt elég. Megint elkezdte a farkas:

– Farkas-barkas jaj be szép! Róka-bóka az is szép, őzöm-bőzöm az is szép, nyúlom-búlom az is szép, kakas-bakas jaj be rút!

Szétszaggatták a kakast is, meg is érték vele akkor nap. Hanem bizony másnap megéheztek. Megint elkezdte a farkas:

– Farkas-barkas jaj be szép! Róka-bóka az is szép, őzöm-bőzöm az is szép, nyúlom-búlom jaj de rút!

Megették a kis nyulat is; az is elég volt egy napra. De másnapra megéheztek. Megint elkezdte a farkas:

– Farkas-barkas jaj be szép! Róka-bóka az is szép, őzöm-bőzöm jaj be rút!

Széttépték az őzet is; az már elég volt vagy két napra. De biz utoljára az is elfogyott. Megint nagyon megéheztek. Egyszer azt mondja a farkas a rókának:

– Nos, róka pajtás, mármost nincs mit enni. Hanem vagy én eszlek meg, vagy te engem. Azért hát birkózzunk meg, nézzük, melyik lesz a győztes, a ravaszság-e vagy az erősség.

2021. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
#12 nem is. orbánnal egyenértéket suttyóságban kb rezsisziszi-nél láthatunk, a többiek mind jobb ízlésűek.
2021. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Hogy miért jönnek OV külsejével?

Hogy majd ne a Bajnai Gordon szépségét lássuk, aki kisikkasztotta az országból, amit tudott. És elő akarják még venni, mert megint van mit tönkretenni.

2021. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Követem a politikát, de még egyszer sem hallottam, hogy a jelentős ellenzéki vezetők Orbánt a külseje miatt támadnák. Van erre valami hiteles forrás? (Nem Origo vagy Magyar Nemzet)
2021. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzékiként annyira nem szeretem, ha valakinek a külsején ugrálnak. Bár az lenne a legnagyobb baj Orbánnal, hogy elhízott.
2021. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég láttam egy ilyen posztot, ami pont erről szólt.

Hogy hiába kritizálják a járását, testtartását, ha egy ellenzéki lett volna Szájer kollégiumi szobatársa akkor ő járni sem tudna.

2021. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem még gyári has-zsebe is lehetne mint egy kengurunak, az sem zavarna, csak ne lopott adóforintokkal töltse meg....és ezt nem bírja megállni, ez a baj.
2021. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!