Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért olyan avítt...

A magyarok miért olyan avítt rémpártok között ingáznak, mint a Fidesz és az Ellenzéki Összefogás pártjai? Miért nem akarnak valami újat, modernet, normálisat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Te miért szavazgatsz állandóan a fidernyákokra?

2021. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nincs rá lehetőség. Egyelőre az is nagy bravúr lesz a buta tökfej magyaroktól, ha sikerül egységesen az ellenzékre szavazni, mivel gondolom már mindenki unja a NER banánt (bocs krumplit).
2021. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én senkire nem szavaztam még.
2021. márc. 21. 12:52
 4/13 A kérdező kommentje:
De van rá lehetőség, számtalan párt van.
2021. márc. 21. 12:53
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Te miért nem indítasz ilyen pártot? Csinálj egy normálisat, és ígérem, hogy rád fogok szavazni!
2021. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért indítanék? Nekem van, aki szimpatikus, nem írom le, mert nem róluk szól. Rengeteg párt van. Csak nem értem, hogy miféle létjogosultságuk van még ezeknek. Az lenne a normális, ha egyik sem érné el az 5%-ot.
2021. márc. 21. 12:56
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Hát akkor boohoo meg ermahgerd. Gondolom, szélsőbaloldal, ha csak a hiszti megy. Nagyon divat a hisztipolitika napjainkban.
2021. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké, esetedben érthető, hogy miért szavazol ezekre.
2021. márc. 21. 13:00
 9/13 anonim ***** válasza:
A hagyományok meghatározzák egy ország életét, de a fejlődését is. Magyarország hagyományaiban sose volt liberális baloldali. Történelmi fejlődését törte meg idegen segédlettel a magyar szélsőbaloldal. 30 éve keresi útját, keresi identitását. Még ma is összecsapnak a hagyományos útra visszatérni akarók, és a hagyományokat megtagadók.
2021. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a magyar egyenlők buta népség ami vissza akar térni a kádári kényelembe, akármennyire is működésképtelen.

És ennek az az eredménye hogy nem szavaz újra mert "azok is ugyan olyanok" így pattog a maszop és a fidesz között tehát az MSZMP 1-es, és 2-es csapata között...

Így aztán ki sem próbálja milyen a más, mert "azok is ugyanolyanok"...

2021. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!