Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hasznos lenne,ha csak 8 évig...

Hasznos lenne,ha csak 8 évig lehetne valaki miniszterelnök?

Figyelt kérdés
[link]

#miniszterelnöki ciklus
2021. márc. 26. 18:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A két ciklus egyébként nálunk is elég lenne,hogy ne alakulhasson ki "túlhatalom"senki kezében,mert az nagyon akadályozza egy társadalom egészséges fejlődését,és a valódi piaci viszonyok érvényesülését.Ennek jó példáját láthatjuk most a hazai viszonyaink között.
2021. márc. 26. 19:32
 12/24 molnarmarcell21 ***** válasza:
67%
Én jobbat tudok: életében csak egyszer lehessen képviselő valaki, négy évig.
2021. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jó lenne.
2021. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%

Kiváló lehetőség arra hogy senkinek se legyenek hosszútávú stratégiái az országban. Mindenki csak 4 évig gondolkodna....


Majd lesznek hosszútávú stratégiái azoknak külföldi tőkéseknek akik uralkodni szeretnének Magyarországon.


Akkor aztán baromi jó lesz az országnak.


Tipikus kérdése ez azoknak az ostoba fajankóknak akik csak egy meccset látnak bele a politikába és egyik vagy másik oldalnak szurkolnak!

2021. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%

2 perc alatt le lett nullázva a válaszom.


Hatékonyan működik a DK far‑hát kommandó

2021. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
15.A 4-évig tartó kormányzás még mindig jobb mint ha az történik ami most van.Vagy az elfogadható egy demokráciában,hogy pl. egy legfőbb ügyész 20-on évekig legyen ugyanabban a pozícióban?
2021. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

14/Nem szurkolok én senkinek,de teljesen nem hülye az ember.

Ide jut egy olyan társadalom,ahol éveken át ellenőrizetlenül 2/3-os többsége lehet egy olyan pártnak,ahol a valós szavazóik száma nem lehet több mint 2-2,5 millió.Ennek alapján egyenlőre még nem 6 millióan élünk itt,bár ha ez a vírushelyzet tovább folytatódik akkor bármi elképzelhető lehet.

Nem egészséges,és egy társadalomnak nem kívánatos,ha egy vezető túl sokáig van pozícióban,mert óhatatlanul túlhatalmat jelent,legyen ez bármely oldalon.Ilyen szempontból nem hülyeség a Momentum felvetése.

Ne értsen félre,én a másik oldalt sem támogatnám ha ott történne ez.

Nem véletlen,hogy Amerikában sem lehet több mint két ciklus,mert ez a társadalmi fejlődés szempontjából a kívánatos.

Másnak is kell lehetőséget adni,mert az élet mindíg új kihívásokat ad,és arra mindenki másképp reagál,és nem 20 éven át mindíg ugyanúgy.Mert most ez van.Új arcok kellenek,mert a vírus után új idők is jönnek,ha megéljük.

2021. márc. 26. 20:56
 18/24 A kérdező kommentje:

Mi az hogy far-hát kommandó?

A nagymamám vett mindíg far-hátat a húslevesbe! Baromság.

2021. márc. 26. 21:05
 19/24 anonim ***** válasza:
27%

17


A győztes kompenzációt a győztes kapja.


Tessék megnyerni a választást és oda megy a győztes kompenzáció, akár úgy hogy 2/3a lesz Gyurcsóknak!

De előbb meg kell nyerni a választást.


Olyan meg máshol is van, hogy nem az nyer akire országosan többen szavaztak. A szavazókörzeteket kell megnyerni a képviselőknek. Az ellenzéknek ez nem megy. A listás rendszernek is vannak visszásságai....

2021. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Tényleg vannak,na ezt nem is gondoltam...

A választás megnyerésével egyetértek,de az még nem jogosít fel senkit arra,hogy ilyen túlhatalmat koncentrálhasson a kezébe.Itt kellene egy kis önmérséklet,és nem abban élni,hogy amíg a pozícióba vagyok,addig vagyok valaki.

Ezért volt egészségesebb akkor, amikor valaki gróf volt,és amellett volt miniszterelnök,/gr.Andrássy Gyula./és nem fordítva mint most, hogy akkor "gróf"valaki itt keleten, amikor miniszterelnök,és játssza a Csekonicsot.

Azért van egy kis különbség.Ezért kéne igenis behatárolni a ciklusokat.

2021. márc. 27. 08:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!