Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy mégsem nyitnak az...

Lehet hogy mégsem nyitnak az iskolák áprilisba? Vagy visszazárnak még a héten?

Figyelt kérdés
Nagy az angol mutáns okozta hullám hazánkba. Mit gondolsz?

2021. márc. 26. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Nem nyitnak úgysem ki
kinyitnak április 19-én
Nyitás után be is zárnak
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon az látszik, hogy a kormány megunta a járvány-hisztit. Innentől majd változik a halott számolási módszertan, meg a PCR ciklusszám.
2021. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Majd meglátjuk! Egyszer már be lett harangozva a nyitásos nemzeti konzultáció is, pont mikor beindult a harmadik hullám, Fidesz tervez, járvány végez. Ha nem csökken az esetszám, meg a kórházban lévők száma, ne adja ég nőni is fog, akkor nem lesz itt semmiféle nyitás.
2021. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
1-es! Hidd el sokan meg a járványtagadó idiótákat unták meg, csak sajnos titeket nem korlátoznak rendesen...
2021. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Tudod 1,800,000 fő van beoltva, a halottak száma pedig 275 fő(újabb rekor), kb az 1. helyen a világban! Meg az egészségügy nagyon a határán, lélegeztető gépen 1480 fő! Szerintem elérik a 2,5 millió főt húsvét végére április 12-re, de április 19-én iskolák nyitása (gondolom középiskolák is), még ha le sikerül oltani a tanárokat iskola nyitásig. Csak nézük meg az érettségiző diákokat, őket nem oltják le, akkor elkapják a covidot, és nem tudnak le érettségizni.
2021. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
rekord* Szerintem nyissunk ki, de oltsák le az érettségizőket is!
2021. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
100%

-nem

-nem

Ebben a sorrendben.

2021. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!