Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pintér Sándor miért nem...

Pintér Sándor miért nem indult soha a miniszterelnöki székért? Van egy magyar Putyin beütése, ami nem kis dolog.

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Mert rendőrként a belügy a fő szaktaerülete. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy vajon Gyurcsány miért nem indul most már zsinórban negyedszerre sem a miniszterelnöki székért, miközben a vízcsapból is ő folyik és ő a legerősebb ellenzéki párt elnöke, az összefogás vezetője. Fél? :)
2021. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez meg a maffia már sok lenne neki.
2021. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Összeolajozná a miniszterelnöki széket a kezével.
2021. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Pintér egy ugyanolyan kirakatember mint a többi "bajszos szar" meg a felcsúti zseni. Ezeknek nincs önálló gondolata, véleménye, ezek pont azt teszik és akkor amit a Vezér mond nekik


Tényleg van olyan szellemi toprongy aki azt gondolja, hogy van bárki a fityiszen belül aki nem droidként viselkedik? az a lázár gyerek kezdett fészkelődni, rögtön el is dugták

2021. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő legalább tartja magát ahhoz, hogy mindenki azzal foglalkozzon, amihez ért.

De azzal legalább nagyon foglalkozik.

2021. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

#4-nek: XD


Nekem az ellenkezője a véleményem.

O1G a kirakat-ember, és Pintér vezényel a háttérből. Pintér alvilági gondolkodását és húzásait ismerve, qrva nehezen tudom elképzelni hogy O1G dirigálna neki.

2021. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!