Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nikolics nem adta át a tizeneg...

Nikolics nem adta át a tizenegyest a válogatott újoncának! A magyar Himnusz énekléséhez is ilyen görcsösen ragaszkodik?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 29. 10:50
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

"Nem nacionalista! Ő magyarokat gyűlöli, ha a határ túloldalán születtek."


Székelyföldön születtem, de ettől ne omolj össze!

2021. márc. 29. 17:24
 32/44 anonim ***** válasza:

31

A Parászka Boróka is, ugye.

2021. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

30:

"Kérem szépen, egyenesen MAGYARUL megfogalmazni a kérdést."


A kérdés világos és magyarul megfogalmazott. Ha nem érted, ne válaszolj rá!

Ennyi!

2021. márc. 29. 17:27
 34/44 anonim ***** válasza:
31%

#29

Pogba Franciaországban született, hadd legyen már francia érzelmű ember, ne te dönts el bivalybasz@ádiról. Boatengről mondjuk lehet vannak kétségek.

Thierry Henry se volt "jó" francia? Seedorf se "jó" holland? Hagyjuk már ezt a rasszista gyökérséget, gyarmatokról származnak, amik a függetlenségük előtt kvázi már az európai országokhoz tartoztak, szinte már egyenjogú tartományként. De ha messzebb megyünk, négerek ezrei harcoltak Franciaországért, Nagy Britanniáért vagy az USA-ért, akkor bezzeg jó franciák meg angolok voltak, ha a vérüket kellett hullajtani. Bicskanyitogató ez a fehér felsőbbrendűségi érzet, pedig én is fehér vagyok. És pontosan megértem a hátrányos megkülönböztetést, mert engem a cigányokkal szemben különböztettek meg gyerekkoromban, tudom milyen érzés, ha olyan dolog miatt bántanak, amelyről nem tehetsz. Nyilván a turbó-turul magyarfalván minden tökéletes, meg helyes, karóba vannak húzva a nem embernek tekintett elemek, oszt jól elvagytok....

2021. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

34: "ne te dönts el bivalybasz@ádiról."


És téged ki hatalmazott fel, hogy bármit is eldönts, vagy bármit fikázz, ami nem libernyák?

2021. márc. 29. 17:38
 36/44 A kérdező kommentje:

36-os!


Fölöslegesen habzik a szád, Pityu!

A kérdés nem az volt, hogy a francia focisták franciák-e vagy sem. Hanem az, hogy a tempusz-stácium-hergeze, miért hasonlít a abertusz-muffpanda-gerzemörzére?

2021. márc. 29. 17:57
 37/44 anonim ***** válasza:
54%

#37

A te szád habzik, Vlagyimir Petrovics!

Biznisz megy?

2021. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Megint arra az illetőre kell hallgatnom aki a következőket mondta: Ne állj le idiótával vitatkozni, mert lehúz a saját szintjére és akkor már csak két együgyű partalan ökörködése lesz belőle.


Na csá' 38-as!

2021. márc. 29. 18:11
 39/44 anonim ***** válasza:

#38!


1. Nem tűnt fel, hogy mindeki szembe jön veled az autópályán? Még mindig nem tudjuk, hogy mi a bajod és azt sem, hogy miért nem mered leírni.


2. Azt sem tudod, hogy kitől származik a mondás, ezért teljesen pontatlanul idézed.

Woody Allen egyik filmjéből való és így szól: "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."

2021. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

39: "ezért teljesen pontatlanul idézed."


Nem idéztem, csak elmondtam a lényegét! Ha idéztem volna, akkor idézőjelbe teszem - miután rákerestem a pontos szövegre.

2021. márc. 29. 19:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!