Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az emberek mit gondolnak,...

Ezek az emberek mit gondolnak, miért veszik ennyire félvállról a védekezést?

Figyelt kérdés
Ma volt a tévében,. hogy sokan kimentek napozni, gyülekezni stb., sokakon maszk sem volt. Aztán majd ezek sírnak a legjobban. ha kórházba kerülnek. Hogy lehetnek felnőtt emberek ennyire felelőtlenek?

2021. márc. 29. 20:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Én pl utálom az életemet és egyáltalán nem bánnám, ha meghalnék. Amúgy is sokat gondolkodok az öngyilkosságon.

Szóval engem nem ijeszt ez meg

2021. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A Cenz Ura ***** válasza:
29%
Magyar mentalitás, most a "szarok rája" van, utána meg az óbégatás ha mégis beüt a mennykű
2021. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Mert az emberek nem hisznek a bevezetett korlátozások hatékonyságában. Az elmúlt hónapok adatai is ezt támasztják alá.
2021. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan ott nincs semmi baj az egész világon ahol így állnak hozzá. Ott van káosz és rettegés és halál ahol pánikoltatják az embereket.
2021. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
21%
Önérdekű ,antiszociális,sivár parasztok.
2021. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
19%

Miért miért ... mert még nincsenek tapasztalataik, mint nekik, az Uzsoki kórházban (kép jobboldalára kattintva újabb kép):

[link]

2021. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

#6 5 évvel ezelőtt is ugyanígy nézett ki az intenzív osztályon az ellátás, nem csak a covidtól kerülnek oda az emberek.

A kérdésre válaszolva meg nagy fasság, hogy még kimenni sem kéne, szabadtéren kb 0 az esély a fertőzés átadására, de mondjuk az immunrendszernek jót tesz a friss levegő.

Én tök jót kirándultam párommal tegnap az erdőben maszk nélkül😱kicsit jobban esett, mint egész nap a lakásban rohadni. Nem is tudom hány embert gyilkoltam meg 😭

2021. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Hónapokon át az emberek többsége betartotta a korlátozásokat, aminek eredménye a 3. hullám lett. Ezek után az emberek jelentős része úgy döntött, hogy nem tartják be a megbukott intézkedéseket, mert azok eddig sem értek el semmit és már mentálisan mindenkinek elege van ebből az egész helyzetből.
2021. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

6-os,

Na persze, majd pont a defibrillátorral újraélesztés közben fognak egy művészi fotót lőni. Mert ugye abban a pillanatban nincs jobb dolguk, mint a fotózkodás..


A hülye is látja, hogy a kép jelenete megrendezett, és összeállt az orvos és a "haldokló".

2021. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
A napozás azt miért lenne akkora probléma? A napfény hatására termeli a szervezet a D vitamint ami az egyik leg fontosabb immunerősítő.
2021. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!