Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » H1N1 idejében is így egymásnak...

H1N1 idejében is így egymásnak estek az emberek az oltás kapcsán?

Figyelt kérdés
Emlékeim szerint akkor is ment ez a mindmeghalunk, csak az oltás ment meg minket kampány. Akkor is így egymásnak estek az emberek vajon? Akkor is ment a “konteós vagy, mert nem oltatod magad” “érvek”?
2021. márc. 29. 22:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a H1N1 se létezett.Akkoriban egész más volt a helyzet.Nem volt semmilyen lezárás.Nem volt erős az oltás biznisz se.Szerintem az csak egy teszt volt hogy lássák mennyire rezelnek be az emberek,meg ugye hogy azzal is volt céljuk hogy értelmetlenül lemeszaroljanak egy csomó disznót
2021. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
78%

Tehát a Kérdező felvetésének részleteihez: (6 és 7 vagyok)


Ha ez a "mindmeghalunk" ment is valamilyen szinten, valahogy... elhalkult, vagy mittudomén... nem verték annyira a happárét vele.


Egy ideig talán valóban tele volt vele a média, de ismétlem: nem pörgött rajta az agyunk. Kinyomtuk a netet-tévét-rádiót és mentünk a dolgunk után.


Az időjárás is átlagos volt. Három olyan tél, ami igazi, havas, fagyos volt (7/8, 8/9, 9/10)


Jó zenék mentek (Bad Romance, Motorik Erik, The Scribble, Under the Sun, Happy up here, mindenféle...)

2021. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
74%

Volt itt minden folyamatosan ... AIDS, Ebola, H1N1, SARS ... allatoknal: sertespestis, marhafraszkor, madainfluenza ... most covid ...


De regen is volt lepra, himlo es mindenfele rohadas.


Szerintem nincs ebben semmi kulonleges ... virusok es bakteriumok is itt elnek koztunk ... talan nem kellene elfelejteni es akkor nem is olyan meglepo, hogy elrohad a vilag.

2021. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
14%
Na, megjött az ügyeletes lepontozó troll.
2021. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%

#2 "H1N1 inkabb az influenzahoz hasonlithato ..."

A H1N1 konkrétan az influeza. Nem hasonlít hozzá, hanem az.

2021. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
75%
Akkoriban még alig volt közösségi média, a mostani vírushisztiben meg nagyon nagy szerepe van. Szerintem ha a covid 2009 körül történt volna, akkor a h1n1-hez hasonló marketingje lett volna csak.
2021. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ezért is töröltem magamat Facebookról fél éve, aki akar, E-Mailben is elér. Ennyi előnye van ennek a dolognak. :D
2021. márc. 30. 00:30
 18/39 anonim ***** válasza:
37%

#16 Lehet hogy neked nagyon régnek tűnik 2009, de az csak 12 éve volt, a közösségi média akkor éppen úgy üzemelt.

Nem ez volt a különbség oka, hanem maga a járvány mérete.

A H1N1 maga egy influenza járvány volt és ismerték az orvosok, volt rá kezelés, volt olyan védőoltás amit csak tovább kellett fejleszteni erre a variánsára az influenzának és az egész világon tartanak számon 13000 embert aki a H1N1 következtében halt meg. Most csak nálunk húszezer ember halála köthető a vírus szövődményeihez, világszinten közel van sajnos a 3 millióhoz.

Nagyon nem ugyanaz a kategória.

2021. márc. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
18. Köszönhető az ágyfelszabadításnak, ellátáshiánynak, s annak, hogy olyan egykor pozitív teszttel rendelkezőt is hozzácsapnak a számokhoz, aki egészen másban halt meg, nem a vírus vitte el azt, aki balesetben halt meg, ez nem indokolja a lezárásokat, s azt, hogy olyan lehetőségeket vesznek el a fiataloktól, amit soha nem fognak átélni, én megértem, hogy a 90 éves Mari nénit kell védeni, csak jó lenne a hosszútávú pszichés következményeket is figyelembe venni. A depressziós öngyilkosokról nem is beszélek. Az RTL-n pont most mondták, hogy már fiatalok is meghalnak, milyen véletlen, pont most az oltáspropaganda alatt.
2021. márc. 30. 00:54
 20/39 anonim ***** válasza:
22%

19 Megint sorolod azokat a hülyeségeket amiket már ezren ezerszer megcáfoltak.

Ezek csupán a balliberális média meg a vírustagadók állításai, semmi közük a valósághoz.

Hiába erőlködsz, az hogy neked volt egy sz@r éved a sok következő előtt, már bocs de baromira nem tétel, mikor én eltemettem a járvány miatt az anyámat és veszélyben volt még tőle másik 4 családtagom is, ahogyan nemrég halt meg a járvány miatt a párommal majdnem egyidős kollégája, nem volt kockázati csoportban, meg egy fiatal férfi nemrégen a szomszéd utcában, a járvány karanténja közben tüdőembóliában.

Egyáltalán nem tud érdekelni a te pszichés problémád mikor másnak meg az élete a tét. Attól mert elhiszed hogy ez nem is létező veszély, attól az emberek még bizony belehalnak. Szerencsés vagy ha te nem vesztetted el egy családtagodat, közeli ismerősödet sem miatta.

2021. márc. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!