Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gődény fanoknak nem gyanús,...

Gődény fanoknak nem gyanús, hogy vezérük a legutóbbi választásokat lopásra használta?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Többségük nem is tudja hogy van kamupártja.
2021. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

De..

És mit tudsz csinálni,mikor azt se lehet már tudni,hogy ki kivel játszik össze,meg szövetkeznek,meg karteleznek,meg adót csalnak,meg zsarolnak,meg lekenyereznek,meg rászállnak és kicsinálják...

2021. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szóval lett egy viszonylag nagy tábora és azt se tudják, hogy egy közpénztolvaj? Nyilván nem a legnagyobb de zavartalnul tud ténykedni ennek ellenére? Ő nem NER lovag, akiknek erkölcsös és legális lopni.
2021. márc. 30. 20:43
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Tábor nélkül tudott korábban 150 milliót ellopni....kíváncsi vagyok így most mennyit fog tudni...500 milliót? 🤔
2021. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Nagy részük sajnos még azt sem tudja hogy Gödény nem orvos. Ezek után már nem is nagyon lehet elvárni a többit. Egyszer mondtam is pár vele szimpatizáló ismerősömnek azt hogy nem túl hiteles ember mivel van egy saját vitamin márkája és így nyilván abban érdekelt hogy az emberek inkább vitamint szedjenek mint beoltassák maguk azt még úgy ahogy elhitték de amikor felhoztam a kamupártját azt már valahogy nem. Pedig még a valasztas.hu-n is fent van aminél hivatalosabb nem nagyon van.
2021. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kroms ***** válasza:
48%
Gődény-gyűlölőknek nem gyanús, hogy ez csak azóta zavar bárkit is, amióta "vírustagadónak" lett nyilvánítva, miután szembement a kormányzati propagandával? Én személy szerint nem azt figyelem, hogy kinek milyen pártja volt egyszer régen, hanem azt, hogy amiket most mond/tesz, azok megfelelnek-e a valóságnak. Éppen ezért tisztelem Gődényt és ezúton is köszönöm neki, hogy az országban szinte egyedüliként küzd az állami elnyomás ellen és kiáll az alapvető emberi jogainkért.
2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Gődény-gyűlölőknek nem gyanús, hogy ez csak azóta zavar bárkit is, amióta "vírustagadónak" lett nyilvánítva, miután szembement a kormányzati propagandával? "

Ez nem fedi a valóságot, csúsztatás...egyrészt nem érzem hogy ez gyűlölködés lenne, csak többen kimondják, hogy "bűnözőnek" tartják....másrészt többen foglalkoztak korábban már azzal, hogy egy nagy raklap közpénzt kamu párttal ellopott. (Pl. Partizán YouTube csatorna)

Engem kb nem érdekel, hogy tagadja vagy nem a vírust, csak nem értem miért nem hajtják be rajta a közpénzt, és miért néz ki megint pont úgy a dolog, mintha egy új, "lopjunk el még több közpénzt pártot" építene a fidesz hallgatólagos támogatása mellett....és ne játsszuk el plz, hogy ez valódi fidesz ellenzék 🙄

2021. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Kroms ***** válasza:
61%

#7

Ha a törvény lehetővé teszi, hogy LEGÁLISAN pénzt vegyél fel, az minden, csak nem bűncselekmény. A rendszert hibáztasd, ami lehetővé tette ezt, ne az ügyeskedőket, akik éltek a lehetőséggel. Ennyi erővel mindenkit lebűnözőzhetnél, aki a saját cége segítségével, vagy itthoni helyett külföldi autó vásárlásával sikeresen elkerülte az itteni adók egy részét. Egyébként engem akkor sem érdekelne, ha bűncselekmény lenne, de ezt már korábban részleteztem.

2021. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

De ez az én befizetett adómat lopta el....

Az a baj, hogy jó sok milliót befizetek adóba, és ezért nekem sok időm elmegy a munkára. Ha ellopják, többet kell dolgoznom.

Nincs közöm hozzá?! 🤔🙄

Szerintem te vagy nem fizetsz adót, vagy szellemileg vagy alultáplált, vagy te is az adók ellopásából élsz.

2021. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Kroms ***** válasza:

"Ha ellopják, többet kell dolgoznom." - Ez érdekes, kifejtenéd? Sok baromságot hallottam már, de ilyet konkrétan még nem...

Az előbb már leírtam, hogy ha legálisan szerzel meg valamit, az a törvény szerint nem lopás. Egy gyengébb képességű óvodás már fel tudja ezt fogni, te valamiért még mindig nem.

2021. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!