Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyire "mindmeghalunk",...

Ha ennyire "mindmeghalunk", akkor miért számítanak a Balcsinál a hosszú hétvégén nyári mértékű forgalomra?

Figyelt kérdés

Sok maszkos zombi ott fog tinglitanglizni...

Érdekes egyveleg lesz... tömeg, benne flangálnak a rendőrök, önkéntesek és önkéntelenek is, meg a katonák...



2021. ápr. 1. 09:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Na... se kép, se hang?
2021. ápr. 1. 09:14
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyire buták hogy oda mennek....Olyan lesz mint a heringes doboz magyarán tele lesz és a maszkban levegőt se kapnak👀👀Én biztos nem mennék még ha nem volna kertünk se
2021. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Így van, kettes, én nyáron sem megyek, nemhogy most (és nem polkorrektség miatt, hanem a várható tömegnyomor miatt)
2021. ápr. 1. 09:16
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Persze!Ki vágyik erre?Én míg nem volt ez a cirkusz se vágytam oda mert irreálisan drága és nem üti meg az Adria szintjét sohasem semmilyen szempontból és ki lehet fogni olcsóbban külföldi szállásokat.Egyszer voltunk Tihanyban de elég is volt,nem olyan nagy cucc ez a Balaton.Mallorca vagy Horvátország és egyéb csodás helyek,na az már valami
2021. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Amúgy négyes teljesen igazad van.


Kérlek szépen, tudod, mikor durvult be a drágulás? - Nagyjából 2017 után...


X kemping (déli part, 2-3000 ft-os éccakáról úgy felugrott 6-7-8000 ft-ra, mint a huzat!)


2018-ban majd' kiesett a fejem a számon, amikor mentem becsekkolni (csak sátor, de nem parcella, és + villanyvételezés)


Amúgy szeretek oda menni, hozzá is szoktam már az árakhoz, de akkor is... annak idején érdekes volt.


De miért kellett azt a jó kis kempinget felújítani?... (csak az öreg fákat elég lett volna kivágni és ennyi)

2021. ápr. 1. 09:34
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg a nyaralótulajdonos, és a tél után általában a húsvéti hosszú hétvége az első, amikor mindenki lemegy, és rendbe teszi a telket. Ez a vírustól és bármitől függetlenül mindig így van, nem csak most számítanak nagy tömegre.


Igen, vannak, akik csak tobzódni mennek el Tihanyba és Siófokra, de ilyenkor nem feltétlen ez a jellemző. Egy-két felkapottabb helyen kívül pangás van amúgy.

2021. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert a Balcsinál virulógusok hozzák ki azt az ételt, amit immunológusok főztek a konyhában és ők jobban tudják.
2021. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez jó 7-es😉😉Jót nevettem
2021. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is.


:D

2021. ápr. 1. 14:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, aztán ott áll az ügyeletes szerv a permetezővel és amikor felszabadul az a asztal, akkor odamegy, bal kezével pumpál, jobb kezével pssssszzz....
2021. ápr. 1. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!