Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyan Facebook csoporto...

Vannak olyan Facebook csoportok, ahol már kint élő magyarok egymást segítik és nekem is segítenének majd külföldre menekülni?

Figyelt kérdés

Sajnos angolból van csak nyelvtudásom középhaladó szinten, de annyira örülnék, ha egy külföldi ország befogadna, mint politikai menekült, mert rémes ami ebben az országban folyik.

[link]


Nulla sajtószabadság, az állampolgárok megfélemlítése, nulla létbiztonság, fizetés nulla (ha egyáltalán van), egészségügy romokban és meghalni járnak oda az emberek.


Itt jön a következő lehetséges akadály: van egy krónikus autoimmun betegségem amire drága injekciót kapok és nem tudom külföldön is megkapnám-e azonnal (később nyilván igen), de sajnos (német)nyelvtudásom ugye meg nincs. Ezért hátha van vmi összetartó facebook csoport külföldi magyaroknak, akik nekem is segítenének.


Kedves Liberális sorstársak! Légyszíves halljátok meg kérésem és segítsetek nekem majd emigrálni.

Köszi.



2021. ápr. 5. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem fognak menekültként befogadni. Nem vagy se muszlim, se fekete bőrű.

Te emigrálhatsz és az EU-n belül szabad mozgás miatt nyugodtan fogadnak.

2021. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az EU-n belül szabad mozgásod van, oda költözöl ahová akarsz, csak formális papírmunka az egész. Előtte készülj fel és tanuld meg az adott nyelvet!
2021. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Aki itthon életképtelen az mashol is az lesz.
2021. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3/3


te se voltál még külföldön látszik :D a magyarok java külföldön alig boldogul, mert lusta nyelvet vagy szakmát tanulni. utána hazamegy, és előadja, hogy milyen xar a külföldi élet, nem akar senki hozzá alkalmazkodni és különben is minden milyen xar :D tipikusan a betanított szakmunkások ilyenek. az ilyen persze, hogy nem boldogul. üdv Németországból (7. éve)

2021. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy vicc? Politikai menekült nem vagy! Nem Sziriabol vagy Afganisztanbol jössz! Ne varj senkitöl segitseget, magad dolgozz a cel elereseert! A nemet tudas nelkül meg mit akarsz?? Aki akar az Magyarorszagon is tud boldogulni.
2021. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!