Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, a kettős magyar...

Fideszesek, a kettős magyar állampolgárságra azt szavaztátok meg amit Semjén Zsolt úr közölt a "Ma reggelben"?

Figyelt kérdés
Nevezetesen csak idő kérdése és mindenki megkapja a szavazati jogot.
2010. aug. 20. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy nagyon elkapkodott döntés volt, de határozottan "mutatós". Lesznek még ebből jogi problémák, de az már nem az én gondom. Sajnos ez volt a legfontosabb, legégetőbb probléma a kormányváltáskor. Nem a kórház, az árvíz...., az ráér.
2010. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Megmondom én neked a tutit:


A kettős állampolgárságot azért találták ki, mert ezzel sokkal kényelmesebb kampányolni, meg a Jobbik savazóit lenyúlni, mint odaállni mondjuk Basescu elé, és azt mondani neki, hogy szálljatok le sürgősen a magyarokról, és adjatok nekik autonómiát.


Utóbbihoz nem volt meg a két golyója egy "államférfinak" sem eddig.

2010. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Én nagyon nem szavaztam meg.. és a népszavazás sem..
2010. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

És még annyit, hogy hiába adnak szavazati jogot a kettős állampolgároknak, mert:


a) nem a FITYISZ-re fognak szavazni

b) olyan kevesen vannak, hogy nem oszt, nem szoroz

c) túlnyomó többségük lesz*rja a magyar politikát

2010. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Hogy Semjén mit dumál az önmagában mérhetetlenül aprócska pártja élén, az mellékes. Nagyon meglepődne, ha a határon túliak szavazati jogot kapnának. (De ha valami csoda folytán mégis, engem aztán nem zavar.)
2010. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Az első hozzászóláshoz, a mentőknél az átlag bérezés 80-90 ezer forint között van, ez biztos nem olyan fontos...
2010. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Az első dolog, amit megszavaztak, az a saját fizetésemelésük volt.
2010. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, így van, de így is kevesebb pénzt kapnak mint az mszp sek, mivel lecsökkentették a létszámot.

ANNYIRA

bírom hogy mindenki azt várja a fidesztől hogy 3 hónap alatt megjavítsa amit az MSZP DIREKT tönkretett

2010. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*amit az mszp 6-8 évig folyamatosan direkt tönkretett hogy legyen még 3-4 villájuk és hogy megvédhessék az ávhás köcsögöket akik százazakat lőttek le , megjegyzem védjék csak, ha elém kerülne egy ilyen életben tartanám és kínoznám.
2010. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy pár hónap alatt egetverő javulást vár.


A baj az, hogy ahogy a dolgok állnak, itt évek múltán sem lesz javulás, nemhogy pár hónap alatt, ha ezeken múlik.


Mindjárt jön valaki aki kitalálja, hogy maszopos vagyok, hát rohadtul nem, inkább bíznám az országot egy idomított csimpánzra, mint rájuk.

2010. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!