Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik egyik párt egyik jelöltjé...

Akik egyik párt egyik jelöltjét sem tartják politikai szerepre alkalmasnak, mit fognak tenni a választáson?

Figyelt kérdés
Én szánalmasnak tartom a teljes felhozatalt a fidesztől az összefogásig.

2021. ápr. 5. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Egyikre sem szavazok, amíg ezek vannak
Próbálok a kisebbik rosszra szavazni
Próbálok a gyengébbre szavazni az egyensúly érdekében
Külföldre megyek
Más
Még nem döntöttem
30 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Amit az összefogás csinál az teljesen felháborít.

Kb. az a lényege a kampányuknak, hogy szarok vagyunk de szavazz ránk mert különben marad orbán. Ez egy mocskos zsarolás. Akkor rohadjatok meg és maradjon orbán.

Én a kutyapártra szavazok.

2021. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rothadó Narancs ***** válasza:
64%
Szavazz Jakabra!
2021. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Lábbal szavaznak.

Ahogy, sokan mások tették eddig.


Tök mindegy,hogy ki fog nyerni, attól nem lesznek 2000 eurós átlagfizetések.

2021. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Molyember ***** válasza:
26%

Mi az, hogy nem tartod politikai szereplésre alkalmasnak? Nem színészeket válogatunk valami Barátok közt színvonalú hülyeséghez, hanem az életünk irányítóiról döntünk.

Ha tetszik a jelenlegi út, akkor szavazhatsz a Fideszre, egy kispártra (mint az első), vagy akár távol is maradhatsz, ez a három ugyanazt eredményezi: Fidesz győzelem. Ha nem tetszik a jelenlegi út, akkor marad az összefogás. Csak el tudod dönteni, hogy jól érzed-e itt magad, akarsz-e változást, vagy sem. Ez a "politikai szereplésre alkalmas" csak üres duma.

2021. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Az nem megy el szavazni.Nyilván az a legjobb döntés ilyen esetben.
2021. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem fogok szavazni
2021. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötelező elmenni szavazni, de onnantól 4 évig kuss annak, aki nem nyilvánította ki az akaratát amikor lehetett volna.
2021. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Kuss is van, én már nem másra várok, jól élek, akármi lesz, mert ÉN tehetséges vagyok. Aki politikusoktól várja a megváltást, mindig nyomorogni fog.
2021. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Ezekről már minden rossz kiderült, ezért most meg kell adni az Összefogásnak a lehetőséget a bizonyításra!
2021. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem megyek el szavazni, mert utána 4 évig a szar döntésem miatt kellene hibáztatnom magam, meg a többi hülyét, aki netán úgy szavazott, mint én. Nincs kisebbik rossz, csak két szar van és néhány apró fosgalacsin. Számomra lényegtelen, hogy melyik banda kerül hatalomra, javulást egyik sem hoz, vagy a folytatjuk, vagy a fizessenek a gazdagok (a középosztály, a mások véréből élősködő újgazdag patkányok továbbra sem fognak beszállni a közösbe)!
2021. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!