Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A toleráns balliberálisok...

A toleráns balliberálisok miért gyűlölik és nézik le a nemzeti érzelmű jobboldaliakat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 16:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Mert a "kedves" Nemzeti érzésű jobboldal szerint én mint lmbtq ember nemhogy magyar állampolgár nem vagyok (lásd mi hazánk...mindenkie aki fehér hetero) de kb még ember se és ugyanmar miért is nem szununk meg végre? Hisz még azzal is propagandaljuk a massagot hogy a tulajdon párunk kezét megfogjuk

Na ezért

2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Balos vagyok a jóérzés határain belül.

Nem vagyok sem rasszista sem homofób, ettől független felismerem hogy hatalmas problémák vannak a cigányság nagy részével, és szükséges lenne komolyabb lépéseket tenni a cigánybűnözés visszaszorítására és a cigányság integrálására.

Úgy gondolom, hogy a kormánymédiából áradó melegellenes propaganda undorító, és szerintem őket is meg kéne illesse a jog például a házasodásra, viszont látom hogy vannak bizonyos radikális aktivisták akik pont az ellenkezőket érik el az agresszív fellépésükkel.

A jobboldal szerintem egy elég tág fogalom, és nem feltétlen függ össze a nemzeti érzésűvel, bár van átedés.

Vannak teljesen normális jobbos/nemzeti érzésű barátaim, semmi bajom velük addig amíg nem mennek át habzószájú gyűlölködővé.

A problémám a Dúró Dóra, Novák Előd, Budaházy Edda féle "nemzeti érzésű" emberekkel van.

Az az egy igaz, hogy van bennem némi lenézés a fidesz szavazókkal szemben, mivel még soha nem hallottam egy rendes érvet mellettük, csak hogy "gyünnek a migráncsok". Szép lassan szétlopják és tönkreteszik ezt az országot, és sokan mintha észre sem vennék.

2021. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem gyűlölöm és nem nézem le a nemzeti érzelmű embereket, liberálisként én is ilyen vagyok. Amit nem szeretek, amikor ezek az emberek másokat néznek le.
2021. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Vuk-91 ***** válasza:
95%

Attól függ, kit tartasz nemzeti érzelműnek? Magyarországon sok olyan van, akik önmagukat hazafinak tartják, magyar patriótának, azonban tetteivel azt üzeni, hogy itt csak azoknak van helye, akik hozzá hasonlítanak mint kívül, mint belül, és gyakran nyúl olyan érdekekhez, amelyek többet ártanak mint használnak. Sokszor nem képesek gondolkodni, inkább elvadult emberféléknek lehetne őket nézni, nem modern, civilizált embereknek, mert mindent erőszakkal akarnak megoldani, holott nem mernének szemtől-szembe szállni (többnyire) azokkal, akiket úgy utálnak, mert vagy az államtól, vagy az utálatuk tárgyától kapják meg tetteik következményeit.


Egyébként érdemes megemlíteni a Tolerancia Paradoxonját: "Ha egy társadalom mértéktelenül tolerál mindent, főleg az intoleranciát, az utóbbi előbb-utóbb romba dönti azt, amit felépítettünk, ezért nem szabad hagyni, hogy ezt kihasználják az olyanok, akik szerint a népírtás jó, ha a cigányok, zsidók, vagy a *köhöm* szenvedik el, ezért nem szabad tolerálni az intoleranciát, a gyűlöletet, mert akkor nem csináltunk senkit, az emberi jogok nem érnek favatkát sem, mert engedtük." Bár nem hibátlan az elgondolás, abban igaza van, hogy a tolerancia nem vonatkozik a saját ellentétjére, hiába is próbálnak agyi-gimnasztikával ezt más fényben feltűntetni. Szóval ha bajod van pl.: a melegekkel, hiába beszélsz intoleranciáról, holott éppen a te fajtádat próbáljuk kiszorítani a társadalom érdekében.

2021. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből csak úgy sugárzik a sötétség. A kérdező tuti nem lehet valami művelt ember.
2021. ápr. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Most sorolhatnám, hogy mennyire nemzeti érzelmű a Fidesz, aki a keletnek szépen lassan eladja az országot, amit lehet kilop. Te persze maradj csak otthon, oltasd be magad, meg védjük a koporsószökevény nyuggerhordákat, miközben ők az Adrián vagy Brüsszelben kur*áznak, orgiáznak...

Lényeg a lényeg, azon országok, ahol fontosnak tartják a nemzeti kultúrát, előbb utóbb - nagyon helyesen - el lesznek söpörve, nem tudják magukat fenntartani.

2021. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szerintük az intoreálsakkal nem kell toleránsnak lenni


és az, hogy mi az intolerancia azt majd ők eldöntik

zsidók

kulákok

fideszesek


a habzószájú hordának mindegy, csak gyűlölködni lehessen

2021. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%

"ahol fontosnak tartják a nemzeti kultúrát, előbb utóbb - nagyon helyesen - el lesznek söpörve"


na most ezt mond el egy fraciának vagy egy hollandnak, és figyeld meg hogyan húznak fel az első fára a helyi toleráns liberális értelmek :)


a magyar baloldal egy önkizsákmányoló elmebeteg hulladék horda

2021. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a szokásos mártírkodás és kisebbségi komplexus, hogy a jobbosokat lenézik/utálják/stb. a balosok.


Idióták mindkét oldalon vannak (igen, a Fidesz és az ellenzék oldalán is), de ez alapján ne általánosítsunk már.

2021. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

"Lényeg a lényeg, azon országok, ahol fontosnak tartják a nemzeti kultúrát, előbb utóbb - nagyon helyesen - el lesznek söpörve, nem tudják magukat fenntartani."


Mondanál erre példát is? Nagyon mágköszönném belpesti cimborám!😁

2022. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!