Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme az online oktatásna...

Mi értelme az online oktatásnak ahol alsóban a szülők csinálják meg a leckét, felsőben meg minden dolgozatot kipuskáznak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Semmi, de jelenlegi helyzetben nincs jobb megoldás
2021. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem mondom hogy semmi,de jelenlegi helyzetben nincs jobb megoldás.
2021. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, döntsd el te magad hogy mi értelme van!

A választási lehetőség annyi hogy vagy van az online oktatás és akkor a tanév normál menetrend szerint június 15-én véget ér, az érettségizők leérettségizhetnek, a felvételizők mehetnek középiskolába, egyetemre - vagy bezárják az iskolákat de nincsen online oktatás, és akkor a középiskolások évet ismételnek, az általános iskolásoknak meg július végéig tart a tanéve sok iskolában, ahol be kellet zárni hetekre már ősszel is.

2021. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kérdező én amikor iskolába jártam akkor még az internet sem volt széleskörben használva és okos telefonok éppen csak hogy kijöttek. De már akkor is lepuskáztuk amit le tudtunk. Házit meg iskolában másoltuk le egy két osztálytársunktól akik megcsinálták.


Erősen kétlem hogy sokat dob a lapba hogy most itthon csinálod ugyan ezt vagy az iskola pad mögött

2021. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai dolgozatoknál is szoktak puskázni.

Meg házi feladatot óra előtti szünetben a társukról leírni.

Ne csinálj úgy, mintha ez az online oktatás jellegzetessége lenne.

2021. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 De azt el kell ismerni hogy azért a nagyságrendje most nem ugyanaz.

Amikor egy beadandó munkafüzet feladatnál egy osztályban 6 embernél ugyanazt a kézírást lehet látni, akkor az annyit jelent hogy még csak nem is másolták egymásról, szimplán az egyik lefényképezte a magáét, a többinek átküldte és azok beadták ugyanazt mintha a sajátjukról készült kép lenne. A gyerekem osztálytársai már olyan profik, hogy első körben nem is csinálják meg a feladatot, megvárják amíg valaki feltölti, azt megnyitják és kimásolják. Még csak el sem kérik tőle.

2021. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!