Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország szegény országnak...

Magyarország szegény országnak számít?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék politizálni, nem is érdekel annyira, nekem a lényeg az, amit látok / érzek. És én azt érzem, hogy semmi lehetőség nincs az átlagembernek hogy boldog, gondtalan életet éljenek. Úgy értem, vagy egyetemre megy az ember, és akkor van esélye átlagos vagy annál jobb életet élni, vagy marad a minimál bér, esetleg a meleg vízre való. Nyilván nem éhezünk mint Afrikában, de ez lenne a normális? Vagy gondoljunk arra, hogy az utakon lévő autók közül hányat vásároltak a "felhasználók" újonnan szalonból, és hányat használtan németországból ( vagy innen onnan).


Lehet én tévedek, és inkább a német,svájci,luxemburgi életszínvonal a kirívóan magas, és mindenhol máshol az van mint itt, de ha nem akkor nekem van igazam és tényleg szegénységben élünk?



2021. ápr. 9. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem az: nézd meg az utcán közlekedő autókat, menő embereket, a telójaikat.
2021. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Mióta Orbán van hatalmon igen
2021. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha minden országot egybeveszünk, akkor a miénk a jobbak közt van de lemarad egy nyugatitól rendesen.
2021. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ne gyertek már az orbánozással... nem, még mindig nem érdekel a politika, de az előtte lévő korszakokban is ugyan ilyen szar volt a helyzet. És ha más kerülne "hatalomra" ugyan ilyen lenne a helyzet, vagy még rosszabb.
2021. ápr. 9. 22:01
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Ha az ellenzék nyer nem ez lesz a helyet, ez mind Orbán hibája.
2021. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
amúgy #1-es, szerintem az autók meg házak látszata nem mérvadó, rengetegen külföldön dolgoznak és onnan van pénz ilyen autókra, vagy csak lízingelik/bérlik, a házak is elég gyakran kerülnek a bankok tulajdonába mert nincs pénz törleszteni a részleteket
2021. ápr. 9. 22:04
 7/22 A kérdező kommentje:
#5 ugyan már, amióta az eszemet tudom legalább 4 másik miniszterelnök volt, és több párt, mégis változatlan volt és maradt is minden, negatív értelemben.
2021. ápr. 9. 22:05
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

" Ha az ellenzék nyer nem ez lesz a helyet, ez mind Orbán hibája."


És ezt te így benyaltad az ellenzéki propagandamédiának?

2021. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Max a kormánynak van pénze propagandamédiát fentartani.
2021. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Ugandához képest gazdag ország.
2021. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!