Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre kire szavazol? Fidesz...

Jövőre kire szavazol? Fidesz vagy közös ellenzék?

Figyelt kérdés
Felmérés 😃

2021. ápr. 9. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Forrás?
2021. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Goggle Fidesz mi hazánk

[link]

Jászberényi vagyok, még a takarítók is csak lestek, annyira nyilvánvalóan loptak a fideszesek

2021. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

A hatásvadász cím ellenére ott a magyarázat a cikkben, ennyi korrektség még ebben a szennyoldalban is van:

"A Facebook-oldalukon megjelent közlemény szerint a "bejelentés a jászberényi tagszervezetének álláspontját tükrözte, amit az országos elnökséggel nem egyeztettek."


"Az országos elnökség azzal egyetért, hogy a jobbikos-balliberális Budai Lóránt alkalmatlan a városvezetésre, (..) ugyanakkor a Fidesz polgármesterjelöltje, Szabó Tamás is alkalmatlan,"

írják. Mivel "egyik polgármesterjelöltet sem tudjuk tehát támogatni, ezért az elnökség döntése értelmében, a Mi Hazánk polgármesterjelöltje, Dobrosi Péter is indul a megismételt választáson." Hogy Dobrosi mennyire alkalmas, arról a Mi hazánk nem írt."

2021. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Mindegy ki nyer csak ne a Fidesz
2021. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok Orbán Viktorba. Egy szexszimbólum teste van, estig csókolgatnám.
2021. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Életemben először az ellenzéki összefogásra mert nagyon megútáltam Orbán királyt, ráadásul ott van köztük a kedvenc pártocskám. (nem a DK megnyugtatom a Fidesz fanokat) :-D
2021. máj. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!