Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az ellenzék...

Mi a véleményetek az ellenzék oltásellenes programjáról?

Figyelt kérdés
Nálunk oltották be a legtöbb embert az Unióban, ami azt jelenti hogy sokkal előbb kezdődhet meg a nyitás mint egész Európában. Az összellenzéki pártok mind aláírtak egy dokumentumot Magyarország ellen, amiben azt kérték hogy a kormány ne vegyen kínai vakcinákat, mert azt nem engedte az Európai Gyógyszerügynökség és parlamenti vizsgálóbizottság felállítását is követelték. Ellenzéki kórus akkor is nagyot alkotott, amikor félmillió Európai Uniós vakcina miatt picsogtak, amelyet nem kötött le a kormány mert csak idén decemberben érkeztek volna meg. Félmillió vakcina helyett most mi vezessük az oltási statisztikákat. Előbb tudunk nyitni mint az Európai országok, és már több uniós tagállam is követte Orbán példáját, keleti vakcinákat vett. Az ellenzéknek nem az lenne a feladata hogy magyar emberek érdeke ellen dolgozzon, hanem a magyar emberek érdekében. Kutya kötelessége lenne néha egyetérteni a kormánnyal ilyen lépésekben például, ha az valóban a magyar emberek érdekét szolgálja. Sokkal kevesebb ellentmondásba keverednének.

2021. ápr. 10. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
28%
Az ellenzék nem oltásellenes, ezt csak a fideszmédia hazudja. Amúgy nevetséges, hogy korlátlan hatalmuk van és így is az ellenzékre mutogatnak. Beszéljünk inkább arról miért nálunk halnak meg a legtöbben már hetek óta?
2021. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:
A Fidesz média elmondja hogy az ellenzék tagadja hogy oltás ellenes. Tények makacs dolgok.
2021. ápr. 11. 10:19
 53/75 anonim ***** válasza:
36%
51. Az is nevetséges,hogy 2/3-os kormányzásnál azt mondták, hogy nekik felhatalmazás kell ,hogy tudják kezelni a járványt.Ha 2/3-dal nem tudnak kormányozni akkor szerintem alkalmatlanok.
2021. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:
Beszéljünk inkább arról hogy a DK önkormányzatok miért nem akarták Kínai vakcinával oltani? Talán ez nem oltás ellenesség?
2021. ápr. 11. 10:20
 55/75 A kérdező kommentje:
53 miért tereltek a szót? Azért kell a "korlátlan"hatalom egy járvány helyzetben, hogy ne keljen mindent a parlament elé vinni, így időt nyerve. Más országokban is ezt csinálták, még sem hisztiztek. Arra is kell tekinteni hogy legutóbb mikor ezt eljátszottàk, vége lett a "korlátlan" hatalomnak. De akkor sem értettem hogy miért hisztiztek ha a Fidesznek 2/3 többsége van.
2021. ápr. 11. 10:22
 56/75 anonim ***** válasza:
36%

"DK önkormányzatok miért nem akarták Kínai vakcinával oltani?"


Ez szintén hazugság, gőzerővel nyomul a fidesz hazugsággyára, szomorú.

2021. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

"Ez szintén hazugság, gőzerővel nyomul a fidesz hazugsággyára, szomorú."


Van egy tény ami nem tetszik az hazugság. Mindent értek. DK műfaja egyébként a hazugság.

2021. ápr. 11. 10:25
 58/75 anonim ***** válasza:
22%
Még a fidesz szavazók 1/3 is úgy gondolja, hogy az ellenzék nem oltásellenes. Még van remény. :)
2021. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
23%
Az oltás önkormányzati hatáskör?? Nem tudtam.
2021. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
23%

Igen kérdező azért kell a korlátlan hatalom,hogy mindent azonnal át lehessen nyomni ellenállás nélkül. De ha az így van akkor ne mutogassunk az ellenzékre semmiben,mert nincs beleszólásuk.


Példával személtetve ha én vezetek egy autót és én vagyok a kormánynál,míg az ellenzék összekötözve be van dobva hátra a csomagtartóba akkor ne mondjam azt,hogy miatta mentem bele a bukkanóba mert nem igaz.

2021. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!