Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bevezetik, működőképes...

Ha bevezetik, működőképes lesz az oltási igazolványos belépés a szolgáltató helyekre?

Figyelt kérdés
Egyáltalán gazdaságilag bírni fogják ezt a cégek, hogy szinte csak idősek mehetnek oda?

2021. ápr. 10. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
10: ha anyámat megtalálták levélben (kora miatt), akkor felkérhették volna oltakozásra is, aztán erre reagált volna igennel/nemmel, ahogy teszik az egyes vakcinákat elutasítók is.
2021. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
98%
Mifelénk is nyitva van mindkét kocsma
2021. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%

Én nem tudom, meglepve olvasom a hozzászólásokat. Én falun lakom, de itt nincs olyan, hogy kinyit aminek nem szabadna, meg ne tartanák be a korlátozásokat. Posta, iskola, óvoda, önkormánnyzat, bolt, kocsma, pizzéria, mind betartja, aminek be kellett zárni az bezárt.


Egyedül az, hogy az utcán az emberek nem hordanak maszkot, de nem másfél, hanem 50 méter távolságot is tarthat aki akar. Lehet látványos különbség, de ez itt tényleg mmindegy.

2021. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Az önkormányzatoknak és a postáknak nem kell(ene) zárva tartaniuk, pizzérián is van házhoz szállítás.
2021. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

#2 és #12 ugyanúgy 3,5 pipás, tehát esélyesen ugyanaz a kőbányai panelből írogató dilettáns próbálja terjeszteni a propagandáját.


Nagyszüleim a falujuk kocsmájától 2 házra laknak, zárva van és volt is végig náluk is.

2021. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Nemzeti dohányboltok voltak és vannak is nyitva, nem a kocsmák.
2021. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem vetted volna észre a gyakorin a leggyakoribbak közé tartozik a 3.5 pipa.

Nem én vagyok a #12.


Üdv #2

2021. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is a 12 és nem is a 2 vagyok: dohányboltok, kocsmák elé páran kivisznek kis székeket és ott iszogatnak, úgy 5-6-os csoport. Ergo hivatalosan nincs nyitva a kocsma, de ettől még kocsmáznak, hogy egy kicsit nyelvészkedjünk.
2021. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%

7: nem igazán különbözik attól ez, mint amikor valakinek gyógyszert kell szednie rendszeresen. Őszintén nem tudom mit parázol.


Az elölt víruson vagy a tüskefehérjén kívül nincs semmi a vakcinában, ami amúgy ne lenne jelen a szervezetedben.


Egyébként meg ha most mindenki beoltaná magát, akkor a betegség megszűnne létezni amúgy, és többször nem kéne

2021. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Főleg hogy sokan nem járnak koncertekre, éttermekbe stb, azoknak aztán végképp mindegy, hogy van igazolása v nem.
2021. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!