Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Júliusban is ez lesz?

Júliusban is ez lesz?

Figyelt kérdés
Nyugdíjak bankszámlákra érkezése minden hónap 12-ike, kivéve, ha hétvégi napokra esik. Ma hétfő, és mégsem érkezett meg. Talán mert hétvégeken nem dolgoznak a bankok? Vagy megint valaki elfelejtette megadni a dátumot?

2021. ápr. 12. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 6 ora ... majd megjon 8-kor :)
2021. ápr. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hétköznapokon hajnalban utalnak, pl. márciusban 3:17 órakor, februárban 3:01 órakor. Bezzeg tegnap, vasárnap, a bankom 14 óra 12 perckor levonta az SMS értesítési díjak összegét a számlámról.

Szóvak, aki kisnyugdíjas, és befizetési kötelezettsége lenne, a hitelkerete terhére bírja megtenni ... ha van hitelkerete. Ezután fizethet kamatot is.

2021. ápr. 12. 06:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg netre telik addig nem lehet nagy gond
2021. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyire kicentized, hogy pár napon múlik? Ennél azért nagyobb ráhagyást kellene hagyni a költésekkel.
2021. ápr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bank SMS-e: üzenetdíj -2294 HUF 2021/04/11 14:02

Minden pénzmozgásról kapok a banktól üzenetet, az élelmiszer bevásárlásokról is. Föntebb írtam a nyugdíjak átutalásainak idejét, most elmaradt ez az értesítés. Volt már ilyen, és tényleg nem utalták.

Az egyenlegemről is kapok minden munkanapon értesítést, általában 8:30 óra körül. Ma is megkaptam. A nyugdíjamat is jóváírták, tehát volt mégis pénzmozgás. Hogy mikor, azt nem tudom, mert az egyenleg készítési ideje minden munkanapon 7:04 perc, az elküldés ideje a 8:30. Az egyenleg készítés azt jelenti, hogy ha mondjuk a Penny nyitása után a kasszánál fizetek a bankkártyámmal 6:18 órakor, a fizetett összeggel csökkentett egyenlegről kapom az értesítést.


Amúgy nem magam miatt aggódtam, mindössze egy jelzést tettem, hogy a valóban kisnyugdíjasok mire számíthatnak. Szerencséjükre nem az történt, mint ami egyszer már előfordult.

2021. ápr. 12. 07:48
 6/7 A kérdező kommentje:
*7:30 óra körül
2021. ápr. 12. 07:49
 7/7 A kérdező kommentje:

Ebben a pillanatban kaptam a bankomtól SMS-t pénzmozgásról. Kaptam a nyugdíjat. Nem vicc, miközben a 7:30-as SMS-ben benne volt, a 7:04-kor készített egyenlegemben.

Ezért fizetem a banknak a pénzmozgások SMS díját?

2021. ápr. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!