Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Telex/index fanok? Ti mennyire...

Telex/index fanok? Ti mennyire hiszitek el, amit összevissza hazudnak napi szinten nektek? Kicsit sem fordul meg a fejetekben, hogy ebből egy szó sem igaz, csak uszítanak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 14:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nyilván arra gondolsz, hogy Papp Dániel azt nyilatkozta,, hogy Köves Slomó, miközben tiszteletét tette az M5-ben, nem emelt kifogást Siklósi Beatrix ellen, ám Köves Slomó erre azt válaszolta, hogy ennek ellenére neki van ellene kifogása. Hatalmas hírhamisítás, természetesen közelébe nem jön az, mikor a méltán megszűnt Népszabadság egy már halott Nobel-díjasunk nevében írt és publikált egy Orbánt lejáratni próbáló cikket.
2021. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21: ne évtizedes ügyet hozz már megszűnt lapból


Aktuális témákat érdemes felhozni, a jelen állapotból, hiszen a kérdező is ezzel indított, amikor a Telexet szidta (anélkül, hogy konkrét példát hozott volna, inkább gyorsan megfutamodott a kérdés elől).

2021. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
Ezerszer kértem már én is, hogy mutassanak konkrét példát arra, mikor és hol hazudik az ellenzéki sajtó, de eddig egyik fideszes sem tudott egyet sem mutatni. Csak szajkózzák hogy "hazudik, hazudik", üresfejű papagájok.
2021. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 hypno ***** válasza:
64%

#21


Pont nem arra gondoltam, hanem a Cohn-Bendit féle meghamisított interjúra, amivel kapcsolatban annyira hülye volt, hogy a vágatlan felvétel azonnal cáfolta.

Meg is kapta érte a jutalmát, ahogyan szokás.

2021. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
22. Beszéld ezt meg légy szíves hypnoval is, mert az általa említett kónbendites ügy épp 10 éves, viszont - szerintem - messze nincs egy súlycsoportban az általam említett népszabis üggyel.
2021. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23: más témákban is igen gyakori, hogy mondanak valamit a propaganda paneljei közül, aztán amikor az ember elkezd beszélgetni velük, akkor egyszercsak eltűnnek vagy csak ugyanazt ismételgetik a felvetésekre nem reagálva
2021. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, hogy ki hazudik.


[link]

2021. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!