Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért utálják...

Az emberek miért utálják annyira Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés

Világos, csaltak és loptak keményen. De miért hiszik azt sokan, hogy a jelenlegi Fidesz bármivel is jobb? Nyilván lehet vitatkozni a számokon mert senki sem tudhatja pontosan, de egészen biztos vagyok benne, hogy nagyságrendekkel többet lopnak, nem viccelek, 10-szer, 100-szor többet loptak el ebben a 10 évben mint Gyurcsányék. Az a baj, hogy nem tartom túlzásnak a 100-at pedig tényleg annak tűnik. Annyi a különbség, hogy nagyon okosan csinálják, nincs esély lebukni.


Minden állami beruházás a piaci ár többszörösén megy, illetve végül az eredeti ár 3-szorosában áll meg. Orbán családjban mindenki milliárdos lett, neki meg nincs egy fillér megtakarítása? Milliós fizetése mellett nincs megtakarítása? Persze tudjuk hogy Mészárosék pénze is mind az övé, de hát azért 1-2 milliója nincs a számláján? Ez nem érdekel senkit? Jah, hogy a másik is lop, lophat ő is, de legalább Magyaroszágon marad a pénz :)


És akkor Gyurcsány az ördög, mert kiszivárgott egy felvétel. Nyilván az lenne a jobb, ha mindketten eltűnnének, de az ilyen Kövér Laci meg Orbán kalibereket rosszabbnak tartok bárminél, bármit a szemedbe hazudnak. Soros kitaníttatta őket, ma meg őt démonizálják. Mindezt a konzervatív kereszténység jegyében. Az a baj, hogy ezek a férgek hiába pusztulnak ki, néhány patkány még mindig lesz:Varga judit vagy Szíjjártó, hiába halnak ki a "rendzerváltós" tolvajok, félek, hogy a Fidesz nem a következő 4 évre, hanem a következő 40-re rendezkedik be.



#Orbán Viktor #patkány #Gyurcsány #tolvaj orbán #tolvaj feri
2021. ápr. 14. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy tökéletes karaktergyilkosság történt és a magyarokat nem érdeklik a tények.
2021. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm én nem kérek se a Gyurcsány se az Orbán kormányból még egyszer az biztos, jó lenne elfelejteni őket és újabb arcoknak esélyt adni.
2021. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Én nem utálom, csak szerintem nem jó politikus.
2021. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Én sem utálom. Kifejezetten szórakoztató.
2021. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A fideszesek nem okosan csinálják, és nem buknak le. Okosan csinálják, mert törvényesítették. Hatalmas különbség. És ki vizsgálná ki őket? Majd biztos a Pintér Sanya, meg a Polt Petya...
2021. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Mert még mindig megy az ellenpropaganda, a visszamutogatás.

Csak azt nem értem, hogy jó tíz év elteltével ha valami gond van az országgal még mindig ezt húzzák elő.

Nehogy már ennyi év távlatából is erre hivatkozzanak...

Nem tudnak, akarnak ezen túllépni.

És sokan vevők rá...

2021. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös, nem ezt nevezzük okosnak? :)
2021. ápr. 14. 19:40
 8/15 anonim ***** válasza:
De-de, én úgy értettem hogy nem azért okos, mert nem buknak le, hanem mert nem lehet belekötni a megoldásba.
2021. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Fidesz 10 év alatt adósította el az országot Gyurcsány ezt meg tette 4 év alatt. Ezért.
2021. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

értem mire gondoltál :)


Egyébként utolsónak valószínűleg igaza van. Nyilvánvalóan az egy másik kérdés, hogy a világgazdaság hogy állt akkor, és hogy állt az elmúlt 10 évben. Akkoriban könny ebb volt hibázni

2021. ápr. 14. 20:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!