Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2022-ben nem lesz kormányvá...

Ha 2022-ben nem lesz kormányváltás, akkor elkerülhetetlen lesz a polgárháború Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olvastam egy ilyen amerikai szakmai folyóiratot, amiben elég negatívan festették le Magyarország jövőjét. (A linkre már nem emlékszem, bocsi). De a lényeg az volt, hogy azt elemezték, hogy 2022 lesz az utolsó esélyük a magyaroknak, hogy demokratikus úton békésen megszabaduljanak a jelenlegi rezsimtől. Különben úgy megszilárdul, hogy polgárháború nélkül lehetetlen lesz leváltani.

Igaz lehet ez?



2021. ápr. 16. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Semmi háborúság nem lesz. A magyar szépen elfogadja a következő választási csalást is ahogy elfogadta az előzőt is, hazamegy leül a seggére.
2021. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-es: Jelenleg még igen, hiszen járványhelyzet van.

De mi lesz mondjuk 5 év múlva ha vége a járványnak, de óriási gazdasági válság lesz.

Egyszer már volt zavargás, rendőrsorfal meg minden a Fidesz ellen, pedig akkor nem volt különösebben semmi. Most a 2. vh szintű gazdasági válságot jósolnak.

2021. ápr. 16. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Majd a Disney 2026-ban megköszöni, hogy a kínai koncentrációs átnevelő táborok mellett forgathatta a Black widow 3-at, Budapesten. Akkor már nem lesz polgárháború, csak vonatok, amik egy irányba mennek.
2021. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Mé a Gyurcsány jobb vót?
2021. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha az elmúlt 12 évet az ellenzék azzal töltötte volna, hogy megtisztuljon és egy jobb alternatívát tudjon nyújtani a Fidesznél akkor még meg is érteném, hogy emberek utcára vonulnának a Fidesz ellen DE a valóság az, hogy szemkilövetős Gyurcsány, antiszemita zsidó Jakab és hasonlóan színvonalas emberekre akarjuk lecserélni a Fideszt, ami nekem csöbörből vederbe váltásnak tűnik és az emberek nagyobbik része is így gondolkozik, szóval nem fog itt pár hülyén kívül senki se hőbörögni ha megint a Fidesz nyer.


Az meg külön vicces amikor magyar ellenzékiek elolvassák a nyugati sajtóban, hogy mi lesz itthon, mert sajna a szemüket nem bírják kinyitni.


A Fidesz bármikor verhető lenne ha lenne olyan párt aki kicsit is normálisan viselkedne, de most kérdem én szerinted hány nem kormánypárti tudná megnevezni azt, hogy ki az az ellenzéki politikus aki az elmúlt 10 évben az ő egyéni körzetében azért dolgozott, hogy egy jobb alternatívát tudjon nyújtani az ottani Fideszes politikusnál?

2021. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy a világ másik felén mit írnak rólunk nem reveláns. Pár éve mikor hollandiában dolgoztam az egyik kollégám teljesen meg volt győződve róla hogy én elmenekültem az országból mert valami olyat látott a hírekben hogy nálunk a zsidókat üldözik (én is az vagyok)
2021. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Egy meg nem nevezett amerikai szakmai folyóirat. Aha. Miközben a BLM-mozgalom aktivistái törnek-zúznak, szobrokat döntögetnek, sőt gyilkolnak az utcákon, addig Magyarországon (a béke szigetén) polgárháborút vizionálnak. Miért is? Mert ha a 3x 2/3-dal demokratikusan megválasztott kormány negyedszerre is bizalmat kap a választóktól, az akkora frusztrációt vált ki a vesztes ballib ellenzékből, hogy bekattannak és forradalmat robbantanak ki. (Akkor kik is az antidemokratikusak, kérem tisztelettel?) :)
2021. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy az ANTIFÁK fognak majd őrjöngeni Budapesten, talán szét is verik. Vidékre már nem mernének lemenni, mert kapnának olyat hogy megemlegetnék 😂


Annyiban igaz, hogy még 4-5-év és felnyílik az emberek szeme nyugaton is a migránsbűnözéstől, még ha ma cenzúrázzák is ahíreket, hogy nem fognak liberálisokra szavazni.


Az egyetlen esélye az EU-nak jövőre választást nyerni és benngedni annyi migránst az ellenzékkel, amennyi csak erre jön. Akkor eljön nekik a kánaán. 200 millió új szavazóval.

2021. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
A magyarokon nem véletlenül élősködik lassan 12 éve ez a garnitúra, máshol egy hónapot se húztak volna ki. Itt erre van igény. Nem lenne polgárháború, inkább megint mindenki legyintene és beállna a sor mellé dolgozni vízért és száraz kenyérért, miközben Mészáros lopott pénzből lenne a világ leggazdagabb embere hivatalosan is.
2021. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!