Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban politikai kérdés az...

Valóban politikai kérdés az oltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tényleg Pfizert kapnak a papok is most?

Olvastam hogy az egészségügyi dolgozók azt kaptak, aztán a tanárok is.

Most a papok is?


2021. ápr. 16. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudok ilyenről de ettől még lehet. De nem mindegy? Azzal oltanak nagy tömegeket amiből sok van, hogy ne legyen abból probléma hogy mondjuk egyik tanár ezt kapta a másik meg azt.
2021. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

?

Ezt most nem igazán tudom értelmezni, Viktor azt mondta ezekből van a legkevesebb, hiszen Oroszo. meg Kína segít ki minket a helyzetből..

most akkor?

2021. ápr. 16. 23:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Tanárok Pfizert vagy Szputnikot is kaphattak. A Pfizert az alacsony hűtés miatt oltópontokon használják, a tanárok soron kívüli oltása pedig szervezetten, oltópontokon történt, nem pedig a Modernás, Astrás, Sinopharmos háziorvosok által.
2021. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tehát logisztikai oka volt, nem kell keresni benne semmilyen konspirációs dolgot.
2021. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam arról, hogy a papokat Pfizerrel oltanák.
2021. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak képtelen vagyok megérteni, hogy háziorvos nem olthatja pl a tanárokat?
2021. ápr. 16. 23:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Olthatja a háziorvos is, ha pl. korábban krónikus betegként sorra kerültek. Mondjuk március közepén. Vagy ha pl. most valami gubanc miatt nem olthatók, csak mondjuk 1 hónap múlva. De a pedagógusok szervezett, kampányszerű oltását teljesen felülről szervezték, oltópontra küldtek mindenkit. Egyszerűbb és átláthatóbb.
2021. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Én azt nem értem, hogy pár hónapja még az volt a probléma, hogy miért kell szerencsétlen háziorvosokat terhelni az oltással, miért nem lehet oltópontokon lebonyolítani, erre most meg az a baj, hogy miért nem mégis a háziorvos adja be? WTF
2021. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

Te most miről beszélsz?:D

Életemben először posztolok erről itt GYK-n..


7

Így már érthető, köszönöm!

2021. ápr. 16. 23:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki, hogy te írtad korábban az ellenkezőjét.
2021. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!