Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter miért lenne...

Jakab Péter miért lenne alkalmas miniszterelnökek?

Figyelt kérdés

Amit tud, hogy alpárian beszól Orbánnak, hogy krumpi, száraz tészta, parizer, lókupec, stb. Attól függetlenül, hogy lehet igaza van, lehet hogy vicces, de így viselkedne egy miniszterelnök? Én nem tudom komolyan venni, olyan mintha egy fusztrált fotelhuszárt látnék, aki kitombolja magát, de ennyi.

Tud Jakab angolul? Képes lenne a nagyhatalmak vezetőivel leülni, gazdasági tárgyalásokat levezetni a világ nagy cégeinek vezetőivel? Mert szerintem kevés hozzá.

Dobrev és Márki-Zay legalább kompetesnek mondható, de Jakab nálam tényleg alkalmatlan kategória.

Most tényleg parizerezés miatt lett ennyire népszerű, a választóknak ennyi elég, hogy a kamera előtt mond pár proliságot?



2021. ápr. 17. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ő igazából azért népszerű meglátásom szerint, mert nem egy tipikus politikus alkat. Emiatt pedig sokan elhiszik, hogy ő komolyan gondolja az elszámoltatást és nem az lesz, mint eddig mindig. Hogy más lesz e azt nem tudom. Előbb ahhoz választást kéne nyernie. De szerintem a népszerűségét ez okozza.
2021. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Egy idegbeteg bohóc, nem lenne rá alkalmas.
2021. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ő nem való miniszterelnöknek. Semmilyen jogi, közgazdasági, politológiai vagy bármilyen hasonló végzettsége nincsen. Egy vidéki töritanár. Nem oda való.

De egyébként tud angolul, van egy közép angolja.

2021. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Miniszterelnöknek mindenki alkalmas, ha olyan embereket gyűjt maga köré, akik értenek az adott szakterülethez, jó tanácsokat adnak. Sokkal fontosabb, az embereknek eltudja adni, eltudja velük hitetni amit mond, tesz, hogy az jó nekik, az országnak.
2021. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Szenvedsz, Mihályka?

De azért, csak erőlködj!

2021. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Maga Jezus sem töketlenkedett, amikor odakelett tennie magát, amikor meglátta a kufárokat a Esten házában bottal kergette ki őket.


Szóval egy "átlagos" ember, mint Jakab úr még jobban odateszi magát, ha kell. Aztán a kufárok fejvesztve menekültek, pedig túlerőben voltak, de az Igazság mindig erősebb és lesújtó.

2021. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Valójában ha abból indulsz ki, mennyire inkompetens barom a jelenlegi miniszterelnök, akkor oegygéhez képest BÁRKI megváltást jelenthet.
2021. ápr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Nagy dumákban Torgyán is jó volt.

De az nagyon kevés.

Nem hallottam még semmit áfáról, külpolitikáról, munkanélküliségről, stb semmi elgondolást tőle.


Nem szónoklás a munkakör célja.

2021. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

"...lehet igaza van, lehet hogy vicces, de így viselkedne egy miniszterelnök?"


Ez vicces, pontosan ezt gondoltam amikor Orbán Viktor azt válaszolta, hogy boldog karácsonyt.

2021. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Egyenes fickónak látszik!
2021. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!