Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz ott járatta le...

A Fidesz ott járatta le magát, hogy a dohányboltokat nyitva hagyta, más egészséges lehetőséget bezáratott. Ez meg fog látszani 2022-ben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 07:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
A fideszeseknek sikerült leszavazniuk úgy látom... Pedig ez a nagy büdös helyzet, szó szerint. A bagó meg a pia nagy úr. Krumpli helyett sokakat azzal is meg lehetne vásárolni...
2021. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

#10 Ha ugyanannyi akkor mi a gond. Nem muszáj húst hússal enni, vegyél helyette gyümölcsöt, ugyanott leszel.


Amúgy meg, vegyük alapul a narancsot. Lehet venni 350-400 forintért kilóját a huszadminőségűnek, meghámozni lehetetlen, de kifacsarni ki lehet. Levét megiszod, öröm-bódottá.

2021. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#11: Most ezt úgy írod, mintha osztogatnák a piát meg a cigit, mint a krumplit szokás. Hát nem, azért bezony fizetni kell.
2021. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, épp ez növeli még jobban a sikerességét.
2021. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

"A fideszeseknek sikerült leszavazniuk úgy látom..."

Nem, az épeszű emberek szavaztak le. Mivel hazug módon úgy kommenteltél, mintha csak fideszesek dohányoznának/innának.

2021. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés provokatív, mert a kérdező ténynek tálalja a saját beteg gondolatait.

Felőle ebben a pillanatban betilthatnák a cigit és az alkoholt (bár főzéshez és sütéshez gyakran kell bort, konyakot, rumot használni), de mivel a lakosság harmada függő, ezért hozzá kell jutniuk a napi betevő drogjukhoz, mert különben elvonási tüneteik lesznek.


11-es logikáját követve írhatnám, hogy Fidesz 2/3-ból következik, hogy ez az 1/3 nyilvánvalóan ballib szavazó, de ez is ugyanolyan hülyeség lenne, mint amiket ő ír.

2021. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#15 szerintem én írtam azt hogy a fideszesek dohányoznak isznak a #8-ban.


De azt nem tudom hogy hol írtam hogy csak azok? A fideszeseknél viszont alap a dohányzás, és a vedelés, és egyéb önkábítás.

2021. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

"De azt nem tudom hogy hol írtam hogy csak azok?"

Ott, hogy úgy írtad, mintha a fideszesek lennének az oka hogy nyitva kéne hagyni a dohányboltokat. Mintha ne lennének ugyanúgy bagósok meg piások minden politikai csoportosulásban.


" A fideszeseknél viszont alap a dohányzás, és a vedelés, és egyéb önkábítás"

Bizonyíték?

2021. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!