Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor tehát Orbán úgy döntött,...

Akkor tehát Orbán úgy döntött, hogy kínaiakkal fog helyettesíteni minket, a csökkenő születésszámok miatt?

Figyelt kérdés

A CSOK és a babaváró nagyon nem jött be, mivel azok is lemondtak miatta a gyerekvállalásról akik akartak vagy 2-őt. A statisztikákon is látszik, még gyorsabban csökken a születésszám. Viszont nem lehet csak úgy megszüntetni ezeket, mert akkor nagyon zabosak lennének akik felvették, mivel az ingatlanárakból akkor azonnal lemennének ezek.

És hát egyértelműnek tűnik, hogy Orbán a kínaiakat választotta utódainknak. 500 milliárdért saját egyetem is épül nekik Pesten, ahova csak kínaiak járhatnak majd, ergo saját egyetemük is lesz. De a magyar egyetemeken is sok helyen egyre markánsabb a kínaiak jelenléte. És a Miskolci Egyetemre jártam és Miskolcon élek, és itt is nagy iramban növekszik a kínai lakosság, valamint az egyetemen külön kínai részleg is van, sárkányokkal kidíszítve meg minden, ahogy kell. Valamint minden hallgatónak lehet tanulni ingyen kínaiul, amit reklámoznak is.

Akkor tehát kimondhatjuk, hogy Kína lesz a helyettesítő nemzetünk, ha majd a fehér-magyar népesség látványosan lecsökken, végül eltűnik?



2021. ápr. 20. 15:59
1 2
 1/12 A Cenz Ura ***** válasza:
29%

ukrán, kínai...


orbán cigánynak mindegy, csak legyen alattvaló

2021. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok orbi-fan, de ez nem erről szól. Az olcsó munkaerőről szól.
2021. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

"A statisztikákon is látszik, még gyorsabban csökken a születésszám."

Mondod te. Ezzel szemben a valóság:

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

"Akkor tehát Orbán úgy döntött,"


Úgy döntött, hogy Lölő még tollasodhat egy kicsit.

A birkának meg elég ez a minimálbér, ami van.

2021. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

"...ha majd a fehér-magyar népesség látványosan lecsökken, végül eltűnik?"

Tudod, amikor a kormány meghirdette a minden eddiginél bőkezűbb családtámogatási rendszert, néhány agyament liberális lenácizta őket, hogy micsoda mocskos dolog a gyermekvállalást ösztönözni, ahelyett, hogy (illegális muszlim) bevándorlókat telepítenének az országba. Ma elsősorban a nyugat-európai népesség van veszélyben (lásd Franciaországot, ahol már lassan az arabok lesznek többségben). Mi itt Kelet-Közép Európában ebből nem kérünk. Ha pedig külföldiekkel kell frissíteni, ezerszer inkább kínaiak jöjjenek, mint szírek, szomáliaiak, ugandaiak, eritreaiak...

2021. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez még valami troll kérdésnek is irtó gyenge.
2021. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Nem vagyok Orbán-fan, de ez így nem igaz. Ez egy ekborult elme elképzelése.
2021. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

"...saját egyetem is épül nekik Pesten, ahova csak kínaiak járhatnak majd..."

Ezt épp tegnap cáfolta Palkovics László. Bárki, aki teljesíti a feltételeket, bejuthat. (Akár te is.)

2021. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

"Valamint minden hallgatónak lehet tanulni ingyen kínaiul..."

Aki saját szabad akaratából úgy dönt, hogy szeretne kínaiul tanulni, az ingyen megteheti. Borzasztó! :DDD

2021. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre jártál, OK.

Fűtő, vagy takarító voltál?


Én még olyan egyetemet nem láttam, ahová nem járhatott külföldi diák.

Ez is tele lesz német portugal

2021. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!