Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közép-európai Egyetem Vs...

Közép-európai Egyetem Vs Kínai Egyetem, az egyiket elküldtük, a másikat pedig várjuk?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez a folyamat?

2021. ápr. 21. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Azt, hogy megszabadulunk az amerikai zsidó pénzember által támogatott egyetemtől, ami a fiatalokat félreneveli genderszakkal meg hasonlókkal megvezetett balliberálisokká, és behívtuk helyette a Fudan egyetemet a 300-al menő vonatok, a Huawei és az 5G országából, ami természettudományokra és illemre tanítja a fiatalokat.
2021. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

A Köpzép-Európai Egyetemet senki nem küldte el, itt van és működik. 2021 szeptemberével 619 új hallgatót vesznek fel.

[link]

"Közép-európai Egyetem

Székhely: 1051 Budapest Nádor utca 9.

Web: [link]

Fenntartó: Budapesti Közép-Európai Egyetem Alapítvány

Rektor: Dr. Michael Ignatieff

Felvehető (fő) ... Nappali képzés .. Budapest ... 619"

2021. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Sok kínai kémet, egy a kommunista Kínához hű új generációt, idővel átnevelő táborokat.
2021. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Mit jelent? Mindenki látja, hogy egy demokratikus országból kezdünk egy kínai, kommunista típusú országgá változni, ahol a Párt irányít mindent, a vezető mondja meg mi történjen az országban, nem a szakemberek, hatalmas a korrupció, a párt közeliek rengeteget lopnak, miközben az ország állapota folyamatosan romlik, egyre jobban eladósodik, eladják az országot a saját jólétük érdekében.
2021. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Európa egyik legjobb egyetemét elküldi, de helyette a kommunista kémhálózatot pedig tárt karokkal várják. Gratulálok a sok okos fideszes szavazónak, aki a Soros hallatára már megriadnak.
2021. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Sorostól rettegnek, de putyint meg a Kínai Kommunista Pártot imádják... Jellemző...
2021. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

A CUE demokratikus országból jött, ezért nem kell nekünk.

A Fundan meg egy embertelen diktatúrából, ezért kell nekünk.

Érted, ugye?

2021. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Tetszik hogy úgy mondanak egyesek véleményt a Fudan egyetemről, hogy semmit nem tudnak róla, de abban totál biztosak amit hisznek róla.

A Fudan egyetem volt az első amelyik az amerikai egyetemekkel közös amerikai-kínai MBA programot indított, a St. Louis-i Washingtoni Egyetemmel. 2008-óta van jelen New Yorkban és kapcsolata van a Yale Egyetemmel. Európában már 1996 óta van jelen, a BI Norwegian Business School-lal való közös MBA programjaikkal, együttműködik a Frankfurt - Maini Goethe Egyetemmel,a berlini Freie Universität, a kölni, a tübingeni és a konstanzi egyetemmel is.

De persze ami jó a norvégoknak, németeknek, amerikaiaknak, az miért is kellene nekünk is?

2021. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
tatárjárás 2.0
2021. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

#5 "Európa egyik legjobb egyetemét elküldi,"

Bruhahahahaha..

A CEU még csak nem is végez normál egyetemi képzést te nagy eccerű! Csak posztgraduális képzései vannak. Segítek meg látom neked ez nehéz lesz: egyetem utáni képzések a diplomásoknak.

Azért igen szánalmas Európa egyik legjobb egyetemének nevezni egy pár száz hallgatót képző intézményt, amelyik úgy hirdette magát amerikai egyetemnek, hogy soha az életben nem volt Amerikában egyetem, csak itt jött létre Magyarországon.

2021. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!