Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek berobban a vírus...

Szerintetek berobban a vírus 2 hét múlva a terasz nyitás miatt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
54 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

NEM ÉRDEKEL!

Komolyan mondom, ha nem kapnánk napi 24 órában a vírus témát a képünkbe, sokan észre se vettük volna, hogy egyáltalán létezik ez a vírus.


Most meg le vagyok korlátozva, elestem a bevételem egy részétől és köteleznek valami gyorsan kifejlesztett oltásra - holott szerintem én észre sem vettem volna, hogy vírus van, ha nem nyomatnák ezt állandóan.

2021. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Tavaly húsvétkor, nyári nyitáskor, karácsonykor, most húsvétkor is ezt a rikácsolást hallgattuk, mégsem lett semmi növekedés 😃😃
2021. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

"köteleznek valami gyorsan kifejlesztett oltásra"

Bocs!

Szerintem nem kötelező.

2021. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
50% beooltattságnál?
2021. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
72%
Ahogy elnéztem a videókat, képeket, simán el tudom képzelni. Durva, hogy képtelenek voltak legalább a távolságot tartani.
2021. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
6) Jól van Marcika, zárkózzál csak be.
2021. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

4-5 millió ember kaphatta már el a vírust, 3,6 millió embert beoltottak már, szóval nagyon nincs hova terjedjen már, mert a legpesszimistább változatok szerint is jó ha 3-4 millió olyan ember lehet akinek még elkaphatná ez meg kb. azt jelenti, hogy harmadára esett azoknak az embereknek a száma akit meg tud fertőzni egy covidos beteg.


Én azt várom, hogy csak viszonylag lassan fog csökkenni a fertőzöttek száma a lazítások miatt, ugyanakkor a kórházban ápoltak száma meg ennél jóval gyorsabban, mert az új fertőzöttek többsége már olyan lesz aki fiatal, mivel az öregek nagy része be van oltva.

2021. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem, Floridában már több, mint egy hónapja midnen nyitva. Ott is cirkuszolt a sok vírusrettegö, hogy majd elszabadul a vírus, a valóságban ma már Florida jobban áll vírusügyileg , mint számos USa tagállam, amelyke le vannak zárva, miközben Floridában már visszatert a 2019-es élet.
2021. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
A terasznyitás miatt nem, de valamit ki fognak találni, hogy több legyen a beteg és újra zárni lehessen. A kitalált indiai mutánsra fogják majd.
2021. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem azzal van a baj, hogy kinyitottak a teraszok, hanem hogy tömegek gyűltek össze a nagyobb városok "bulinegyedeiben". A kulturált, teraszos iszogatással kis csoportban semmi probléma nincs. A köztéri, több ezres csoportosulással már van.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy durván "berobbanna" a járvány. Azért ne felejtsük el hogy elég sokan be vannak oltva, plusz ki tudja hány millióan szereztek még természetes úton immunitást. Hát, reméljük a legjobbakat.

2021. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!