Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek fel fognak lázadni...

Szerintetek fel fognak lázadni a védettségi igazolvány ellen az éttermek, szállásadók, múzeumok?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy szerencsére sok szállásadó nem fogja elérni a védettségi igazolványt, mert a kormányhoz hasonlóan nem akarják diszkriminálni azokat, akik nem oltatják be magukat.
2021. ápr. 25. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Senki sem fog fellázadni mert ilyet nem is mernek, de nem is tudnának bevezetni, mivel a világ összes törvényébe ütközik.
2021. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Orbán maga mondta, hogy a diszkriminálással akarja ösztönözni a lakosságot, hogy beoltassa magát. Ha nem megy szép szóval, akkor majd megy erőszakkal alapon.
2021. ápr. 25. 13:11
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Egy rendes országban a vállalkozó azt teszi, amit a törvények mondanak, és egy rendes országban ellenkező esetben becsukják a vállalkozásukat.

Pontosan értem, hogy szerinted igazságtalan dolog, hogy szerinted a törvények nem fontosak, azt is megértem, hogy felőled akárhány ember meghalhat, csak a söröd hideg legyen, de szerencsére a fidesz nevű bűnbanda nem engedhet meg magának még sok-sok tízezer halottat.

Igen, fel kell lépniük ez ellen.

2021. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Muszáj lesz nekik. Az a 3 nyugger meg 2 fogorvos nem fog bevételt hozni. A legviccesebb az egészben, hogy normál esetben a legtöbb látogatójuk 18 év alatti, akik alapból nem is kaphatnak oltást jelenleg.
2021. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3

Tehát legyek olyan birka, mint te, és tartsak be minden törvényt attól függetlenül, hogy mi szerepel benne? A németek is betartották Hitler törvényeit, és meghalt 6 millió zsidó.

2021. ápr. 25. 13:16
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

#3


Te a chipet is felvennéd, ha azt mondanák, hogy ez a törvény, igaz?

2021. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
De elfogja, mert különben példát statuálnak és szénné bírságolják őket, úgy, hogy rögtön csődbe is mennek. Továbbá felhívnám a figyelmed, hogy ez k.vára nem kormány vs mindenki harc, rengeteg ember egyetért az oltással, és meguk az emberek fogják felnyomni az ilyen szálláshelyeket elvi okokból.
2021. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

# 6:


Bár nem a # 3-as válaszoló vagyok, de Te nem? Mármint értem én, hogy itt a GYK-n mindenki forradalmár ellenzéki, de aztán csak kényelmesebb lenne a tévében nézni, ha a chipellenes tüntetés 100 tüntetőjét lövik vízágyúval.


Az emberek gyorsan felejtenek, de másfél hónappal ezelőtt még az itt fórumozó emberek többsége lezárásellenes volt, mert nem tud konditerembe mmenni. Aztán meg a lezárásellenes tüntetéseken voltak ~100-an.


Szóval hidd el nekem, ha holnap chipet ültetnének beléd és ez lenne az ára, hogy nyugalmasan éld a kis életed, ezt választanád.

2021. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7

Szerinted ez jó? Örülsz neki, hogy lassan egy diktatúrában élünk?

2021. ápr. 25. 13:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Felfognak lázadni, ja. Úgy, mint Február elején. :D
2021. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!