Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igen aggasztó az indiai...

Igen aggasztó az indiai mutáns. És már több Európai országban azonosították az elmúlt napokban. Tényleg gyilkosok azok a vendéglátók akik most teraszt nyitottak?

Figyelt kérdés

[link]

Olybá tűnik, ez lesz az eddigi legdurvább, leghalálosabb hullám ami most jön. És a kinyitott teraszok ennek a mutánsnak adnak iszonyú táptalajt a terjedésre és berobbanásra.

Nektek mi a véleményetek? Ezek tényleg pénzéhez gyilkosok akik most kinyitottak?



2021. ápr. 25. 15:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
Most szögelem be éppen az ajtót,az ablak már megvan.
2021. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, én szívesen megijedek ettől a mutánstól, amint tudsz bármilyen ijesztő adatot mutatni. Jelenleg annyit tudunk, hogy Indiában egy nap alatt kb. 300.000 ember fertőződött meg, ami nyilván nem kevés, de ehhez hasonló számokat az USA is tudott produkálni a télen. Pedig ott egy kicsit kevesebben élnek, és jobbak a higiéniás viszonyok.

(Viccesek amúgy ezek a cikkek, amik nagy szemeket meresztve csodálkoznak, hogy jajaj, hogyan lehet ennyi fertőzött, aztán az utolsó sorban megemlítik, hogy amúgy tömegrendezvényeket tartanak Indiában. Hm. Talán van összefüggés.)

Mellesleg HA valóban kiderül, hogy rossz döntés volt kinyitni, akkor se szerencsétlen vendéglátósokat kell hibáztatni, akik a csőd legszéléről kapaszkodnának vissza, hanem inkább azt a kormányt, aki ilyen helyzetbe juttatta őket. Ha ez után majd a kormány ráfogja szerencsétlenekre, hogy ők robbantották ki a negyedik hullámot, mert kegyeskedtek nem éhenhalni, az már a pofátlanság csúcsa lesz.

2021. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem nem gyilkosok, hanem meg akarnak élni.

Max TE lehetsz itt gyilkos aki más emberek életét akarja tönkretenni és őket meg hagyni éhenhalni csak hogy te magad biztonságban érezhetsd egy nemlétező mutánstól.

2021. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%
Ó ne is mondd. Jövő héten jön a hobbit mutáns, majd akkor milyen aggasztó lesz a helyzet.
2021. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
77%
Szerintem inkább te vagy a gyilkos, mert egyszer valaki tuti agyvérzést fog kapni a kérdéseidtől. :)
2021. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%

Ők csak meg akarnak élni. De nem kötelező odamenni. Ennyi erővel az is mind gyilkos, aki ilyen helyzetben odamegy mulatni. Én biztos nem fogok.

Amúgy az összes szakember szerint korai még a nyitás, de nem számít, a gazdaság fontosabb, mint az emberek élete. Viszont az nem lett volna baj, ha a határokat normálisan lezárják, vagy aki mindenáron be akar jönni, azt tegyék karanténba először.

2021. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%

Unalmas. Az a tömeggyilkos, aki az emberektől az életet veszi el, és kilátástalan lassú halálba, és vegetációba taszítja őket, természetesen csak és kizárólag a saját védelmük érdekében.


Szerintem a felnőtt emberek el tudják dönteni, hogy:

- vállalják-e a Covid kockázatát

- oltatnak-e

- otthon vegetálnak-e még 82 hullámot át, amíg a COVID helyett jön majd valami másik vírus, ami nullázza a hullámszámlálót

2021. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

"Nyugodj meg, minden "súlyos covidos" ismerősöm belehisztizte magát egy sima influenzából a nagybetegségébe szó szerint. A töbieknek kutya baja a mai napig csak röhögik a covidosokat."


Hát a tesóm elég régen elkapta a covidot és a mai napig se tűnt el minden covid által okozott problémája, pedig már átesett rajta. Az a baj, hogy ti valójában a valóságot tagadjátok, hogy covid nem is létezik, vagy ha létezik semmi bajt nem okozhat. Én nem vagyok se vírusrettegő de vírustagadó se. Viszont ezen az oldalon leginkább vírustagadó konteósok vannak, nem vírusrettegők. Szóval ha neked nem volt oylan ismerősöd nekem igen, ráadásul családtag is. Persze ti itt a gyk-n kitaláljátok, hogy csak sima nátha. Leleplezitek az összesküvés elméletet is. Fogalmatok sincsen a virológiáról se semmiről, ami itt segítene. A kovid elég erős tüneteket tud produkálni és ölni is tud, kedves valóságtagadók. Nem vagyok vírusrettegő de vírustagadó se és eléggé felhúz, amikor valaki szerint a covid csak egy nátha/nem létezik/ etc, miközbe nekem családdtagom életét is nehezíti a mai napig, utólag. Készüljetek az újabb zárásra, könnyen lehet, hogy lesz. :)

2021. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%
18. Mi úgy hívjuk pedig csak, hogy "majkanátha" mióta összeszínészkedte vele a facebook-ot az a szerencsétlen. Na ilyen covidos ismerősünk sok van. :DD
2021. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez még nem kezdett el terjedni nálunk.
2021. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!