Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Mi hazánk párt jól kitolt az LMBTQ felvonulás szervezőivel?

Figyelt kérdés

A Mi hazánk politikusai minden közterületet lefoglaltak,így nem lesz hol vonulni a LMBTQ vonulóknak.


[link]



2021. ápr. 26. 13:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
10# Persze arra megy ki a játék h tudjanak sírni h jaj a rendőrség megint a pride mellé állt meg a kormány is és akkor igazából csak ők azok akik ellenzik a b*zilobbi tevékenységét. Szánalmas banda...
2021. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha a Mi Hazánkosok ki is fizetik a forgalom felesleges akadályoztatását, akkor szívem rajta, még el is ismerem, hogy volt egy ravasz húzásuk.
2021. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2 dolog számít igazán: ne legyen jogszabákyellenes a rendezvény ikketve a forgalom legyen egyéb úton megoldható, ezt teljesíteni nem nagy bravúr. Szubjektív mérlegelés miszerint"szerintem sokakat érdekel/keveseket érdekel/érdektelenségbe fullad tudtommal nincs.
2021. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Nevetséges. Én sem támogatom a felvonulást, ugyanakkor nem ítélem el a melegeket. De ez csak bohóckodás, amit ez a párt művel.

Ugyanazt csinálják, mint a Fidesz. Ellenséget kreálnak, mert tudják, hogy az átlag magyar gyűlölködő és akkor máris összeállnak, hogy legyőzzék a közös "ellenséget", de ha már az az ellenség nem lesz ott akkor meg csak vakargatni fogják a fejüket, hogy még mindig a kőkorszakban vannak.

2021. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

Pride ellenesek... Szóval egyértelmű, hogy szabotálják a felvonulást- ezen nem kéne meglepődni!


Bár az, amit Novák mondott...

https://www.youtube.com/watch?v=C3V9eGbLsvY

"... hiába a lezárások, nekik joguk van vonulni, vonulgatni..ööö.. vonaglani"

Na ezen a ponton csak nevetni tudtam!

2021. március 15.-én mi jót csináltak?!

( https://www.youtube.com/watch?v=MMwNNyctBOc )

2021. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
Szélsőjobbosok szokásos vergődése, persze a végén befürödnek, mint mindig.
2021. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Katolikus vagyok és közelebb áll hozzám a jobboldali értékrend, de nem értem, mit kell baszogatni a melegeket? 3 meleg és egy leszbikus ismerősöm van, mint egész évben tisztességesen dolgoznak, fizetik az adót, cserébe had legyen már egy jó napjuk az évben.


A MiHasznák inkább ott cirkuszoljon, ahol "segílyre" szülik a pulyákat, 0 tisztességes munka mellett.

2021. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17 nekem egy sincs, nem tudom te milyen körökben mozogsz
2021. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egyikük általánosban volt osztálytársam, 2 kolléga (szoftverfejlesztő vagyok), a negyedik pedig a háziorvosom :D


Egyébként valószínűleg sokkal több meleg/leszbikus ismerősöm van, csak nem tudom róluk. A lakosság 5%-a homoszexuális, nekem van 1500+ facebook-ismerősöm, szóval valószínűleg 75 meleg/leszbikus van közöttük, mert ez az 5%.

2021. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
Na jó ha nagyon nagyon tág ismerősi körben kell nagyítóval kutatnom ilyenek vannak: csajok akik fiúk kérésére/ tapsára smárolnak hogy emelkedjen a bulihangulat (ezektől többnyire elhatárolódnak maguk az lmbtq-sok). Na meg van egy csaj aki a 325. férfi után (tipp de nem állhat messze a valós számtól) kitalálta hogy bi és összejött egy csajjal, de szerintem ott csak arról van szó hogy pasiból volt már mindenfélével szal kellett valami vadonatúj impulzus....
2021. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!