Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz, ha elfogy a regisztál...

Mi lesz, ha elfogy a regisztálók száma a vakcinára és nem hatja meg az embereket, hogy nem mehetnek moziba meg étterembe?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha nem tudják elsózni a kínai vakcinákat?

2021. ápr. 26. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Az éttermek teraszára mehetek, nekem ez elég is. És pl strandokrol nem esett szó így oda is. Nekem a többi nem is kell akkor.
2021. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Akkor fogják majd kitalálni, hogy itt van az indiai mutáns, és egyre több fertőzöttet fognak hazudni. Csak arra várnak vele, hogy mindenki beoltassa magát, aki bedől.
2021. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyes, én is így vagyok!
2021. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Semmi, nyitni fog nyárra az oltatlanoknak is sztem, mert akkor rohadt nagy bevételi forrástól vonná meg magát, gondold már el 4 millió oltott abból a fele nyugdijjas, hányan lesznek Lölőnek a Balcsin? :D
2021. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

5,5 millió körül nagyon a plafon lesz, ezután biztos hogy nagyon inenzív oltási propaganda kell, hogy még pár 100 ezer ember elmenjen oltani.

de utána többi nem fogja kérni,lexarják magyarul! milyen félelmet akar a kormány kelteni

2021. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Akkor jön a következő lépés:

- nem használhatsz tömegközlekedést,

- mindenhol maszkot kell hordani a csak az oltatlanoknak,

- egyre kevesebb most még elérhető szolgáltatást vehetnek igénybe,

- nem vállalhatnak személyes közreműködést igénylő munkát,

- SMS alapján heti 1x hagyhatják el a lakást

- gettókba zárják őket



Senki nem higgye, hogy a mostani jogfosztás nem az első lépése egy sokkal komolyabb diszkriminációnak, az EU berendelt valami 1,2 milliárd vakcinát, mi saját gyárat építünk, ennek a hisztinek sosem lesz vége. Vagy magadba nyomjátok a génkészítményt, vagy minden földi szabadságot elvesznek tőletek.

2021. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Ekkor jön az, hogy csak beoltva mehetsz élelmiszerboltba, szállhatsz buszra, mehetsz be a munkahelyedre.
2021. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az lesz mint Izraelben. Ment az izmozás az oltásigazolással aztán egy ponton nem lehetett tovább csinálni. Mostanra aki kitartott oltás nélkül is oda megy ahová akar, sehol nem kell ez a zöld igazolvány. Sokan beadatták csak mert azt hitték enélkül hú ez meg az lesz.
2021. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Kinai vakcina egy het mulva megkapja a WHO engedelyt, tehat nem lesz indokolt tovabb a kinai vakcina elleni lazadozas :)
2021. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

''Ekkor jön az, hogy csak beoltva mehetsz élelmiszerboltba, szállhatsz buszra, mehetsz be a munkahelyedre.''

Ekkor jön az ,hogy a rühes teknővájót, aki most az országban vezetőnek hiszi magát a többi bajtársával együtt lámpavasakra húzzák fel.

és az esti híradóban, nem a kovid mese fog menni, hanem ahogy lógnak.

2021. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!