Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » És ehhez mit szóltok?

És ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor elvtárs ma reggel bejelentette, hogy holnap reggeltől életbe lép az éttermek belső részei, színházak, fodbalpályák stb nyitása a védettségi igazolvánnyal rendelkezőknek, A kijárási tilalom éjféltől kezdődik és másnap reggel 5-ig tart. A horgászok azonban mehetnek pecázni balinra éjfél után is. És Montenegróba, Szerbiába lehet utazni a védettségi igazolvánnyal, Szijjártó elvtárs tárgyal a többi Uniós tagországgal az igazolványok kölcsönös elfogadásáról.

2021. ápr. 30. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Most Balira vagy balinra?
2021. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hal balinra ... mert hogy 700 ezer pecásunk van, és megszűnt pár halra a pecázási tilalom.

Ja, és azt is mondta Orbán elvtárs, hogy aki védettségi igazolványos bemegy az étterembe, csak az asztalnál veheti le az arcmaszkját, mert a teraszról belehet menni vécére, és összetalálkozhat még oltás-nélkülivel.

2021. ápr. 30. 08:13
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Mit lehet erre mondani? Aki nem teljesen hülye vagy elvakult az már ezt tudta hónapokkal előre, engem legalább nem ért meglepetés. Éljen az új apartheid. Viszont úgy néz ki potrohosék jövőre bukni akarnak, nem hiszem, hogy túl sok ember szeretné, ha korlátozzák, míg másokkal kivételeznek. Attól, hogy valaki oltat még szerintem, ha van egy csöpp esze nem nézi el ezt a szotyizabáló hájpacninak, mert a legtöbb ember csak kényszerből szúratja magába a teszteletlen lőrét, jövőre ezt biztosan meg lesz köszönve nekik. Na nem mintha a másik oldal jobb lenne, sajnos, ők se nagyon szólalnak fel ez ellen a mocsokság ellen.
2021. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3.Szerinted aki oltatja magát,azt érdekli,hogy a többi embert kirekesztik bizonyos helyekről?Mert szerintem nem,sőt még sokan meg is magyarázzák,hogy itt nincs semmi probléma.
2021. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Orbán elvtárs is kínai vakcinával oltakozott, bátor tett a részéről.

És lehet moziba, uszodába, edzőterembe is menni védettségi igazolvánnyal.

2021. ápr. 30. 08:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit ilyenekkel meg tudnak zsarolni az meg is érdemli ha évente oltakozhat pl a Pfizerrel, vagy akár fél évente kétszer. Ha mindenki beintett volna, akkor már rég vége lenne ennek az egésznek. Ausztráliában pl miért tűnt el oltás nélkül? 1% van oltva ha jól tudom. Meg az eddigi hullámok miért tűntek el itt is oltás nélkül? Ősszel kezdődik előlről az egész ebben biztosak lehettek, amíg van elég megvezethető hülye. Sajnos akkor örökké fog tartani. Ha tudnám 100%ra hogy ha beadatom utána örökre békén hagynak és nem találnak ki mindenféle kamu mutánst minden ősszel meg lassan már havi szinten oltást akkor beadatnám, de sajnos az eddigi tapasztalat nem ezt mutatja.
2021. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Orbán Mesternek most igaza van! nyitni kell. Végre megtehetjük, van annyi beoltott. Hallelújah!!
2021. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Orbán elvtárs még azt is mondta, hogy esküvőre azért nem lehet még szabadon menni, mert a vendégeket nem lehet elkülöníteni, hogy a védettségi igazolványosok álljanak jobbra, az oltás-nélküliek meg balra. Merthogy az ellenzékiek oltatnák magukat jóval kevesebben(59%), míg a kormánypártiak jóval többen(71%).

Én is azzal a vakcinával oltattam, amivel Orbán elvtárs.

2021. ápr. 30. 08:48
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Ő sem mehet majd az Adriára jachtozni.
2021. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Imádom Orbán Viktort! Nála jobb és következetesebb államférfi még nem volt a magyar történelemben! Éljen soká Orbán! Ja és Szijjártó és Lázár Dzsoni is! :DDDDD
2021. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!