Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene a politikusoknak...

Nem kellene a politikusoknak azt mondani, hogy mindenki Pizerrel lesz oltva? Hiszen az kelendőbb

Figyelt kérdés

Nemrég kiderült a magyar korházi statisztikákból, hogy mindegyik oltás védettséget ad. Az orosz valamivel jobb is mint a többi. Ennek ellenére mindenki fél a kínai vakcinától és Pfizerrel akar oltakozni. Belénk ivódott a piacról még a kínai = gagyi szinoníma, ezzel már nem lehet mit tenni


Van egy zseniális ötletem : Mondjuk azt mindenkinek hogy Pizert kap, hiszen így többen jönnének. Miközben természetesen azt kapnának továbbra is ami van. Kárt úgysem okozunk, mert mindengyik vakcina jó. Az emberek úgysem tudják mit kapnak. Honnan is tudnák? Amikor engemet oltottak Pizerrel kérdezték, hogy félek-e? Mondtam igen. Mondták ne is nézzek oda. Még a fejemet is elfordította a kedves nővér úgy adta be az injekciót. Egy átlag ember honnan tudja mit kap? Leragasztják a sinofarmot, asztrazenekar nevet pizer matricával, ha akarja nézehgetni oszt jónapot


A cél szentesíti az eszköszt. Mindenki védetté válik és mehet mindenki ahova akar



2021. ápr. 30. 09:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

#10

Ez egy troll vélemény, innentől kezdve komolytalan veled és nálad a csevely.

(na persze, mert a Hungaropharma hamisítottat szállít a kórházakba és a háziorvosokhoz.... idióta)

2021. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kárt úgysem okozunk, mert mindengyik vakcina jó."


A kínai és orosz vakcinát nem adják krónikus betegeknek, szóval hogy ezt eljátszd, először át kell írnod az oltási programot, utána viszont kicsit levágós lesz a dolog.

2021. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Illetve nem igazán jó ötlet az, ami többezer orvos és nővér és kórházi személyzet titoktartására van alapozva. Vagy ha őket kihagyod a buliból, akkor hogyan fogsz védekezni az ellen, hogy az adott vakcinára (illetve egy összetevőjére) allergiás emberek meghaljanak? Vagy allergiától függetlenül, ha valaki kap egy sokkot, de a doki sem tudja, hogy mivel lett oltva, akkor mi alapján kezelnék?


Amit mondasz kérdező az egészségügyileg is kockázatos.

2021. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem kell titoktartási program. A vakcina már átcsomagolva jön/jött mondjuk kínából. Nem is kell feltétlen vakcina hatóanyagnak lennie benne. Lhet más is. Az indiai pl mindenkibe beadható kortól függetlenül és rengeteg van belőle.
2021. ápr. 30. 09:55
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem kell rávenni. Nem kell egyik sem. Tojok én az oltott arcotokra, elvagyok a teraszokon is.
2021. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Amikor a kérdező Algopyrint kér a gyógyszertárban, akkor meg ciánra cserélnék a tablettákat. Na ez hogy tetszik?
2021. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Baszod...
2021. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én többeket ismerek, akik félnek az új mRNS vakcináktól, és inkább az orosz vagy a kínai felé van bizalmuk.
2021. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!