Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek honnan vette ezt...

Szerintetek honnan vette ezt az infót a miniszterelnökünk?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor szerint covid miatti halálozás szempontjából európai viszonylatban a középmezőnyben vagyunk hátulról a 9.-ek (népesség/halott arányt tekintve)

A magyar kormány által nyilvánosságra hozott információk szerint azonban 100000 magyar emberre jut több mint 270 covidos halott.


Ebben a videóban mondta a vége felé:

youtu.be/XeuFUpy-8go


Valaki meg tudja magyarázni, hogy Orbán Viktor miniszterelnök miért mondta ezt?


Mielőtt engem támadnátok válaszadás helyett, elmondom, hogy nem vagyok se jobbikos se más párt támogatója, mert össze vissza beszél az összes, nem lehet rajtuk kiigazodni.



2021. ápr. 30. 17:16
1 2
 11/16 mindentudó99 ***** válasza:
45%
Ha elüt a villamos majd kómába kerülsz a korházban elkapod a koronát és meghalsz akkor hivatalosan koronában haltál meg. Miközben két lábad és a fél agyad oda lett. És ez volt a fő ok a halálodban. De be kerülsz a korona halottak közé. Gondoloom így egyszerűbb számolni mint matekozni hogy egy végső stádiumos ember élt volna még egy hónapot korona nélkül vagy nem. Máshol meg máshogy számolnak.
2021. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A fidesz kiadott egy 2 oldalas körlevelet az ilyen bér-nyaligátoroknak, hogy meg tudják védeni a csúti malacot!

Régen olvastam annyi baromságot, mint amennyit azon a két A/4-es lapon összehordanak!

2021. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem egy ismerősöm leukémiában halt meg és őt is "covid áldozatként" könyvelték el
2021. máj. 1. 00:36
 14/16 anonim ***** válasza:
13. akkor mégse leukémiában halt meg. Vagy honnan szeded, hogy abban halt meg? Azért, mert leukémiás volt még nem biztos, hogy abban halt meg. Ha én influezás vagyok és közben megharap egy veszett kutya, akkor nem influezába halok meg, hanem a veszettségtől.
2021. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Az attól függ hogy fizikálisan az influenza következménye vagy veszettségé okozta e a halálodat.

Node nálunk mindenkit covid áldozatnak nyilvánítanak.... ezt nem bírják egyesek felfogni

2021. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És te orvos vagy, hogy meg tudd állapítani, hogy mi okozta a halált? És ki tudod jelenteni orvosként, hogy a "mindenki" nagy része nem is covidban halt meg? Nem. Akkor miért is zavar téged annyira ha nem vagy orvos és nem tudod bizonyítani, hogy a covidban elhunytnak nyilvánítottak nagy rész nem abban halt meg.

Az meg baromság, amivel egyesek jönnek, hogy "úgyis meghalt volna" rákban/leukémiában/stb.-ben covid nélkül. Kíváncsi lennék ha a sok okosnak azt mondanák, hogy élhetnek 1 hónappal/évvel/évtizeddel tovább, akkor is ennyire semmiségnek mondanák azt, amivel a covid megrövidítette az egyébként beteg halottak életét.

2021. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!