Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lesz még kötelező az...

Meddig lesz még kötelező az utcán a maszk? Annyira régen sétáltam egy jót!

Figyelt kérdés
Tényleg: pl. Mezőtúron a Berettyón a gátkört körbegyalogolni maszkköteles? (ugyebár - ha jól tudom - belterületen van)

#séta #maszk #vízpart #COVID #"mindmeghalunk"
2021. máj. 1. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Remélem nem sokáig. Az emberek egyébként sem tartják be, de akkor is kényelmetlen, hogy figyelni kell.
2021. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sétálnék intenzíven a gátkörön, de nincs se rendőr haverom, sem nagy arcom ahhoz, hogy kimagyarázzam magam.
2021. máj. 1. 11:21
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Mi csak a varosba hordjuk, kulteruleteken nem
2021. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Már csak 30 év. Kitartás!
2021. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Ugye tudod, hogy a maszkkal nem a két lábadat kell összekötnöd?
2021. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Sosem használtam. Ott rakom fel az államra, ahol lehet vamzer. Eddig soha nem kaptam még figyelmeztetést sem. Plusz covidos sem voltam, meg már kényszeroltva is vagyok.
2021. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ötös szeretnék szabadon levegőt venni.
2021. máj. 1. 11:59
 8/20 molnarmarcell21 ***** válasza:
73%

A maszk szakszerű használata: tök mindegy hol vagy, ha látsz embert, felveszed, ha nem látsz, leveheted, ha akarod.


Én Budapesten is simán tudok sétálni maszk nélkül a kertek alatt, mert kevés ember jár arra. Párpercenként felhúzom, ha valaki feltűnik a láthatáron, aztán leveszem, amikor eltűnik.

2021. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
"tök mindegy hol vagy, ha látsz embert, felveszed, ha nem látsz, leveheted, ha akarod" - vagy elkezdesz kocogni, sportoláshoz úgy tudom, nem kötelező. Mondjuk nem árt megfelelően öltözni hozzá, ha tűsarkúban/öltönyben vagy, nem biztos, hogy beveszik :)
2021. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Én maszk nélkül sétálok, igaz nem a belvárosban lakom. A csuklómon szoktam lóbálni, ha esetleg mégis valami gyanúsat látnék. Gyűlölöm, hogy az utcán is hordani kell, nagyon remélem, hogy ezt lassan eltörlik. A beltérit még megértem, de ez gáz.
2021. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!