Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszek! Van az a bűncselekm...

Fideszek! Van az a bűncselekményforma ami már titeket is kiakasztana, vagy még mindig Gyurcsány Ferenc vagyon a a legnagyobb probléma számotokra?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 21:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
vagyona
2021. máj. 2. 21:37
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem érdekel a vagyona senkinek.

Ezzel szerepelt le: "nem csináltunk semmit négy évig... semmit..."

Meg azzal, hogy miután nyilvánosságra került a felvétel nem mondott le hanem kilövette 14 ember szemét a nagy demokrata.

2021. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 meszike91 ***** válasza:
79%
Nem vagyok fideszes, de ők orbánra ilyen Jézus szerű megváltóként tekintenek. Lényegében az ő szemükben az a jó amit orbán csinál, így orbán nyilván nem csinálhat rosszat. Kikezdhetetlen a gondolkodásmódjuk.
2021. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

#4

Ez nincs így, én Fideszesként Orbánra úgy tekintek, mint a kisebb rosszra. Persze vannak az álatald leírt kategóriába esők is, de az Gyurcsány esetén ugyanúgy.

Ezzel az ellenzékkel szemben én mindig a Fideszre fogok szavazni, egy kivételt tudok elképzelni, hogy elgondolkodnék az ellenkezőjéről, ha Márky-Zay lenne a miniszterelnök-jelölt.

2021. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
5: és közben nem észleled, hogy szépen lassan számolja fel a fidesz a jogaidat, és jobbágyok leszünk
2021. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

#6

Én a 444-ről és a telexről értesültem arról, hogy Magyarországon diktatúra van, magamtól nem vettem volna észre. Még szerencse, hogy itt a ballib sajtó, aki megvéd az O1G hazugságaitól!

2021. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Orbán megmondta, hogy megvédi a sajátjait. A szabály az hogy bármit csinálhatsz ha nem buksz le. Lebukás pedig csak az amit már nem lehet kimagyarázni vagy gyurcsányra kenni. Eddig két ilyen eset volt, Borkai és Szájer. A többi ügyet elintézte az ügyészség.

Vagy törvényt módosítottak és máris törvényes lett.

Összegezve két probléma van, gyurcsány és soros.

És természeten a migránsok de ezt ugye említeni sem kell annyira egyértelmű.

2021. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 meszike91 ***** válasza:
77%

21:51


Ezzel egy ideig én is így voltam, kb 2015-ig. Viszont folyamatosan annyi határt lép át a fidesz és annyi emberbe rúg bele, hogy egy balfasz ellenzéket már kevésbé tartok veszélyesnek.


A legutolsó húzások a legfelháborítóbb. Orbán aki a nemzeti vagyon visszavételével kampányolt ingyen szóra ki alapítványoknak az ezer milliárdokat. Mi ez ha nem hazaárulás és szín tiszta lopás? A híveknek meg el van adva hogy csak azért történik hogy a baloldal ne tudja ellopni. Ezért inkább ellopják ők...

2021. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 árokpart ***** válasza:
71%
7-es Ne adja a Jó Isten, hogy dolgod legyen bármelyik állami szervvel hivatalos ügyben, eljárásban. Amíg ezt meg nem tapasztalod addig azt fogod hinni, hogy minden ugyanolyan demokratikus mint a rendszerváltás utáni években. Nem már nem az.
2021. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"A híveknek meg el van adva hogy csak azért történik hogy a baloldal ne tudja ellopni."


Jól fogalmaztál. A híveknek.

A fidesz politikai pártból vallássá alakult. A vallás irracionális - a fidesz is az. A vallás dogmákon alapul amit hívek feltétel nélkül elfogadnak - a fidesz politikája is ilyen. A vallás kiátkozással fenyegeti a hitehagyottakat - a fidesz is fenyeget (nincs több közmunka, jönnek a migránsok stb. ) ha nem őket választják. Biztosan van még jó pár párhuzam ami most nem jutott eszembe.

2021. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!