Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók! Ti hisztek...

Ellenzéki szavazók! Ti hisztek abban hogy jobb lesz ha nyer az ellenzék, vagy csak kényszerből szavaztok rá, a "talán jobb lesz" elv mentén? (Mondjuk Viktoréknál jobban teljesíteni nem túl nehéz..)

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
Meg mindig nem ertem mi az osdzefugges az ellenzéki vezetes es nyugati életszinvonal között! Szerintem az inkább az albànnal fog konvergàlni, felteve ha hozzak a formajukat.
2021. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Ha az ellenzék nyer másnap már jön is az alapjövedelem,sőt még rezsit se kell majd fizetni.Ezt már ha 100nem is de 10éve megtehette volna a kormány...de hát inkább stadionokra kell a pénz.
2021. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Inkább eltakarodok a hazàmból...,
2021. máj. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
11-es, egyszerű: az ellenzéki vezetéssel legalább elindulunk (ha lassan is) a nyugati élettszínvonal felé. Az orbánista narancsrezsim csak eltávolít tőle. Amíg a zsebhitler van hatalmon, addig esélyünk sincs nyugati életszínvonalra, mindig is aljanép jobbágynak fogja tekinteni azokat, akik nem a szűk haveri körébe tartoznak. Meg kell szabadulni Orbántól, évek hosszú munkájával rehabilitálni kell az országot és miután sikerült helyrehozni a Fidesz-károkat, akkor kezdődhet az út a nyugati szint felé. Hajrá Magyarország!
2021. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%
Ezek nem látnak az orruknál tovább. Gondolkodás nélkül benyakalják a szemkilövető hazudozásait.
2021. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
15: inkább te a kedves vezetőét
2021. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

"a jelenlegi, balkáni színvonalon akarod, hogy tengődj te és a nagyszüleid, vagy nyugat-európai béreket, nyugdíjakat akarsz?"


Már ne haragudj, de te nagyon hülye vagy, ha elhiszed, hogy itt nyugati bérek lesznek (úgy, hogy ugyanolyan értéke lesz a fizetésednek, mint nyugaton)!

2021. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%

Én 2012 óta vagyok Fidesz és Orbán ellenes. Viszont amit az ellenzék művel az utóbbi 2-3 évben az botrányos. Nem akarom se Dobrevet, se Gyurcsányt újra a hatalom közelében látni.

Az MSZP-nek ma már léteznie sem szabadna, a DK-t hagyjuk is. A Jobbik kiherélte magát, az LMP tulajdonképpen megszűnt. A libernyák Momentum jónak indult, de számomra már túl liberálisak.


A régi, 2014-2018 közötti Jobbik és LMP szerintem teljesen rendben volt, rájuk mindig jó szívvel szavaztam, de ma már nem tenném.

Mivel a Fideszt is utálom, ezért rájuk sem fogok szavazni. Marad az otthonmaradás.

2021. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Én már csak úgy vagyok vele hogy próbáljuk ki őket is, rosszabb már úgye nagyon lehet.

Nyilván nem élek abban a hitben hogy megválaszták az ellenzéki jelöltet és másnap küldik az alapjövedelmet, és/vagy a nyugati béreket, de ha csak szép lassan elkezdünk felé lépkedni (pl nem Kínának és Oroszországnak benyalással és az EU felé köpködéssel) én már boldog vagyok.

2021. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%

"Én már csak úgy vagyok vele hogy próbáljuk ki őket is, rosszabb már úgye nagyon lehet."


A probléma az, hogy lehet. Mert tudod létminimummal és nyugati bérekről szóló ígéretekkel próbálnak meggyőzni arról hogy rájuk szavazz, tehát pontosan ENNYIRE hülyének néznek. És ez baj. Innen indulunk, aztán ehhez képest fognak majd maszatolni.

2021. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!